Jump to content
Българският форум за музиканти

Бленди за Roland G-600


elfish

Recommended Posts

Здравейте колеги. Както всеки музикант така и аз след време свирене с блендите на Shadi искам да си направя свои собствени които да отговарят на вкуса ми (или поне да редактирам тези). Та бихте ли ме упътили откъде мога са си направя бленди на G-то или поне да махната скалата (вградения четвърт тон) на някои от клавишите. Благодаря предварително :singer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги. Както всеки музикант така и аз след време свирене с блендите на Shadi искам да си направя свои собствени които да отговарят на вкуса ми (или поне да редактирам тези). Та бихте ли ме упътили откъде мога са си направя бленди на G-то или поне да махната скалата (вградения четвърт тон) на някои от клавишите. Благодаря предварително :singer:

Здравей аз също като теб исках да си направя бленди но ми казаха че не става от самия синтезатор. Не е както при Korg i 30 да речем, но имало някаква програма чрез която може да ги направиш по твой вкус след което да ги вкараш, ако разбера още нещо ще пиша. Аз също свалих бленди на Shadi само че на моя g 600 не тръгват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А тогава коя е програмата за правене на бленди ? Защото искам да си направя свои собствени и да са по моя вкус и начин на свирене :Piano::hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Awave Studio има много възможности(За сепли предимно), но не знам дали ще ви свърши работа. Все пак последната версия Awave Studio може да чете почти всички възможни аудио формати - общо ~ 290 и може да напише ~ 135

Редактирано от BASHMAISTORA
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Да има програма за блендите но най-лесно и бързо ще си ги направиш в клавира - не е толкова трудно. Имах да скоро G600 сега съм с Korg i30 така че, споко не боли, сядаш въоръжаваш се с много нерви и кафе и си ти! Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.