Jump to content
Българският форум за музиканти

Басова лепенка


Recommended Posts

Само за информация!

Да попитам де!

Има ли значение марката на МАРГАРИНА,защото може не с всеки да се получи?!? :rolleyes: :wow:

И аз това щях да питам, но се сдържах :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 31
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз си мислех че целта на лепенката е да се изкарат малко повече точки "живот" на кожата. тука за някакви маргарини,фонокарти се говори... бегам до супера да си накупя "мазно" , да се натъпча и после да лепя по кожата :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз си мислех че целта на лепенката е да се изкарат малко повече точки "живот" на кожата.

не само.очевидно се получава и разлика в звука.кой разбрал,разбрал...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация!

Да попитам де!

Има ли значение марката на МАРГАРИНА,защото може не с всеки да се получи?!? :rolleyes:  :wow:

има огромно значение за звука, който търсиш! За по "западно" звучене - калиакра с уроци по английски език. За фънки литъл кик - малкият Томи разбира се. Ако търсиш мощен винтидж кик - Линко, но опаковките от преди 96 година, те са автентичния Бонзо звук...

:D:D:beer::(;)

'Ма и "при вас е весело" а?

Ябълка, Ябълка, Боб, Боб, Боб ;););):D:D:D:D:D:D:D:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само за информация!

Да попитам де!

Има ли значение марката на МАРГАРИНА,защото може не с всеки да се получи?!? :D  :wow:

има огромно значение за звука, който търсиш! За по "западно" звучене - калиакра с уроци по английски език. За фънки литъл кик - малкият Томи разбира се. Ако търсиш мощен винтидж кик - Линко, но опаковките от преди 96 година, те са автентичния Бонзо звук...

:):P:P:P:)

'Ма и "при вас е весело" а?

Ябълка, Ябълка, Боб, Боб, Боб :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

То ако при нас не е весело,не знам къде ще е!

Все пак сме БАРАБАНИСТИ,тоест НАЙ-ГОТИНИТЕ(без да се обижда никой)! ;):):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен най-добре ще е, ако свириш с двоен педал, да си лепнеш от рама маргарин.И всеки ден със свирене ще бъде чудесен. :cheers: Ако искаш по-метълски звук може да пробваш да си лепнеш и нещо по-твърдо ама не гарантирам дали ще се получи правилно.

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Плака от рентгенова снимка......за предпочитане да е снимано дясно копито,най-върви с касата :cheers:

Става и от пластмасовите папки от офис 1 суперстор :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аве хора  спрете се с тез глупости, 5-6 кинта са на Ремо или на Еванс.

Да ама човека живее в Шумен,ако беше прочел темата щеше да го прозреш:D,където не се продават такива гъзарии.Ферщейн?

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно ми е Еванс дали произвеждат бели,а не само прозрачни лепенки,защото имах една прозрачна и за 6месеца се изтърка и падна.Сега утидох в магазина и си поисках ремо,защо от години имам една ,коята държи и нен пуска,но ми казаха"сори нема",но имаха Еванс.И преди още да кажа не искам ми я показаха и аз помислих,че е бяла плътна и тн.Но като отлепих задната част разбрах,че съм голям идиот:)Пак прозрачна и то двойна,ще видим колко ще издържи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за бели не съм сигурен ама със сигурност правят черни,съвсем сериозно това

Редактирано от Katsko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за бели не съм сигурен ама със сигурност правят черни,съвсем сериозно това

Ето каква ще е следващата лепенка:)Поне здрава ли е,а?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.