Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова песен на група Irony


Recommended Posts

Ей чак сега я чух....

Много яка!!!!

по принцип съм пристрастен към женски вокали :godbless:

лекичко е монотонна но звъчи много хубаво , песента.

Дай да чуем още.

п.с.как ги записахте толкоз хубаво вокалите а пък китарата с диста толкоз зле.. или това е звученето което сте търсили де.. знам ли?Но определено ще живне ако се даде още мъгел на китарата с Дист-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятно е парчето,но наистина се замислете за звука на drive-натата китара. :lol: Успех,продължавайте напред!

 

П.П. Разминаването ще го пропуснем - другия път да го няма. :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здарсти, vsavakovvv

 

уеахьжьллл уффф веднага да те поздравя и да ти кабжа че искам вокалиста ти да го взема след време да пее някои от моите парчета, като ги запиша...

Това момче има невревоятен глас, ако си ти - още по-добре.

Наеш от когичка търся такъв вокалист...

Разбих се от кеф. С много фийн глас, анатомичен като на Тед Леонаред от Enchant (една от л

юююбимите ми групи изобщо в последните 6-7 години).

 

Ще се радвам, ако може да пуснеш още някои парчета с вашия вокал.

Идеята на тази песен тук е много добра, запомняща се... лекичко хъс и липсва, но просто сте гледали да я запишете и изсжирите, абе да я направите изобщо... но има време.

С такъв вокалист имате мног0о добро бъдевще, сигурен сънм. СУпер яко се накефвам. Браво, че има такива хора да...

 

Аре...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здарсти, vsavakovvv

 

уеахьжьллл уффф веднага да те поздравя и да ти кабжа че искам вокалиста ти да го взема след време да пее някои от моите парчета, като ги запиша...

Това момче има невревоятен глас, ако си ти - още по-добре.

Наеш от когичка търся такъв вокалист...

Разбих се от кеф. С много фийн глас, анатомичен като на Тед Леонаред от Enchant (една от л

юююбимите ми групи изобщо в последните 6-7 години).

 

Ще се радвам, ако може да пуснеш още някои парчета с вашия вокал.

Идеята на тази песен тук е много добра, запомняща се... лекичко хъс и липсва, но просто сте гледали да я запишете и изсжирите, абе да я направите изобщо... но има време.

С такъв вокалист имате мног0о добро бъдевще, сигурен сънм. СУпер яко се накефвам. Браво, че има такива хора да...

 

Аре...

на какво си?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много свежарско парче! Вокалистката наистина кърти :););)

 

И аз да отбележа един минус, китарата ;) Много разпростряно звучи като цяло, много гейн бе, много :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Избщо не прочетох, че ставало въпрос за вокалистКА...

Жалко... предложението ми се отменя!

Иначе, не пее зле момичето, ама за момиче на мен ми трябва (ако ми потрябва по-натам). Продължавайте, добре е така!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.