Jump to content
Българският форум за музиканти

ефтина китара за тийнеджър от Thomann


kojota

Recommended Posts

Здравейт , сестра ми иска да подари на племенника ми ел китара . Племеника ми има акустична китара и му се отдава така да дрънка ( малко е мързелив но му се отдава според мен ) .Та харесахме като цена и визия следната китарра в този немски онлайн магаззин ( за който разбрах от вашия форум ):

 

http://www.thomann.de/gb/harley_benton_hblpset_1.htm

 

като цена за сет е направо супер - знам че няма да е най добрата китара на света но да джъга разни метъл рифчета и да се види дали ще буде и занапред толкоз зарибен ми се струва добре - вие какво ще кажете ?!

 

И другия въпрос - някой ако прави поръчка от този магазин дали може да се включим за да си делнем разходите или ?!

Имате ли представа колко е доставката до БГ - какви са условията за поръчки - е такива общи неща ме интересуват.

 

Благодаря ви !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първа китара почти винаги се купува по цвят и по форма .. ако ме разбираш. :)

Ти какво очакваш да ти кажем? Не е добра китарата. Сега по ли ти е добре?

Щом му е първа, вземай смело а момчето след година две като се ориентира поне леко откъде понякога подухва вятърът, ще знае по-точно какво иска за следваща китара.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ти - точно това исках да чуя между другото - че първата китара се копува по цвят и визия :cheers2: - ще взема и аз да си поръчам и ш си правя банда с племенника - идилия :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както каза колегата по цвят и форма вземи китара. :) Да му хареса много на външен вид и да се изкефи :) ( Голям шанс много да му хареса подаръка :cheers2: ) И ... като почне да разбира нещата 2рата китара ще е нещо друго ....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да е добро решение като за първа китара ... + това все още не се знае дали ще започне да свири ... такаче е добре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих я купил, защото не може за първа китара да му вземете Strat за 2 бона. Все пак на нея ще се научи, ще си прави експерименти (някога ще се получават, някога - не) :offtopic-001: Аз не съм навътре в метълските среди, но доколкото знам два двойни адаптера са добри за тази цел. Взимайте я, това ще бъде един незабравим за него подарък! Пък ако ще си правите банда, по - добре си вземи бас китара. :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се за лаишкия въпрос , но къде в София могат да направят първоначалния сет ъп на китарата като дойде - че се разтърсих из нета и няма да се справя като гледам . Кухарката си я настройвам сам но тук нещата са по сложни. Колко би трябвало да ми струва таз услуга?!

Някой би ли се навил да покаже как става хавата?!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз не видях такава тема свързана с първоначалните настройки на китарата. Ако си я видял - моля да я споделиш. Питането ми е съързано с това дали ще се налага настройка на кривината на грифа и някакви такива неща които прочетох и ми се струват сложни за момента за да ги направя сам .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.