Jump to content
Българският форум за музиканти

Funny Smoker


joexx

Recommended Posts

това е едно мое пар4е ,6те ми бьде интересно да 4уя ва6ето мнение!,записвал сьм го в кь6ти ,но е смесвано и мастерирвано в студио преди 1-г. приблизително.имам около 20-на жсе разли4ни но носе6ти сь6тиа дух,но ми се иска малко или много като всеки музикант<творец>да дам публи4ност на пар4етата си,6те се радвам ако кажете какво мислите и какво може да стане,6тото каквото пробвам и опитвам с муз. компании и т.н.все не става и ми писна ве4е,искат си истински вокал хората<пьк мен хи4 ме ниама,a и не мога да намеря подходящ>http://www.cmusicforum.com/papajoe/10x предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е, много фетбой слим-ски саунд, разнообразно и интересно, изсвирил ли си нещо по инструментите или всичко е семпли ? парчето адски много ми харесва, но никога няма да успееш в бг с него, пласирай го в чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

супер е, много фетбой слим-ски саунд, разнообразно и интересно, изсвирил ли си нещо по инструментите или всичко е семпли ? парчето адски много ми харесва, но никога няма да успееш в бг с него, пласирай го в чужбина.

вси4ки китари +баса+клавира са живи освен арпежаторите разбира се!<а как става според теб номера с 4ужбина?>

Редактирано от joexx
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е авторско го регистрираш ж мюзик аутор и после го пласираш по нета навсякъде, все някъде ще те харесат и ще изкараш и пари, макар и смешни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако е авторско го регистрираш ж мюзик аутор и после го пласираш по нета навсякъде, все някъде ще те харесат и ще изкараш и пари, макар и смешни.

аз сьм го регистрирал ама кьде по нета<то4но>???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми навсякъде където може, търси хора които се занимават с това и говори с тях, търси компании които издават, диджей които пускат, не си малък - оправяй се :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи му един ремикс, преди да го предлагаш където и да е. На мен саунда не ми харесва, попресилен ми се чува, дразнят ме някои звуци, смесването може да е и по- добро, и т.н. :think:

 

Това си е мое мнение, де. :P

 

Като композиция - не знам - не ми е близко като стил.

 

.................

 

ПС- Що като поствате някаква музика, не качвате на БГ сървъри, та да се тегли по- бързо? В бол.бг например все още дават място, всички в БГ го виждат... :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това е едно мое пар4е ,6те ми бьде интересно  да 4уя ва6ето мнение!,записвал сьм го  в кь6ти ,но е смесвано и мастерирвано в студио преди 1-г. приблизително.имам около 20-на жсе разли4ни но носе6ти сь6тиа дух,но ми се иска малко или много като всеки музикант<творец>да дам публи4ност на пар4етата си,6те се радвам ако кажете какво мислите и какво може да стане,6тото каквото пробвам и опитвам с муз. компании и т.н.все не става и ми писна ве4е,искат си истински вокал хората<пьк мен хи4 ме ниама,a и не мога да намеря подходящ>http://www.cmusicforum.com/papajoe/10x предварително

Скокливо е :)

Представям си клипа даже :)

Фани смоукър е гот като име.

Може би женски глас би му отивало по вече

Кефи!

 

п.с Това с пласирането по чужбината що не се направи от тук от форума.. искам да кажа гол хуй муй да се направи сайт в който да има артисти които да си имат рейтинг, гласувания т.н.т Ако се направи видим от чужбина + английски интерфейс като екстра може и някой да го види.. с малко по вече реклама... де да знам

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС- Що като поствате някаква музика, не качвате на БГ сървъри, та да се тегли по- бързо? В бол.бг например все още дават място, всички в БГ го виждат... :)

В бг да ама аз отвъд хълмовете я видя я не :)

И без друго тази секция от форума ми е от най интересните,но пповечето неща са невидими за некои от нас..

 

Абе дайте да финансираме един сървър на Форума да го еа!!и ще го вижда и папата ако иска. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

ПС- Що като поствате някаква музика, не качвате на БГ сървъри, та да се тегли по- бързо? В бол.бг например все още дават място, всички в БГ го виждат... :beer:

В бг да ама аз отвъд хълмовете я видя я не :)

И без друго тази секция от форума ми е от най интересните,но пповечето неща са невидими за некои от нас..

 

Абе дайте да финансираме един сървър на Форума да го еа!!и ще го вижда и папата ако иска. :D

 

----------------

Да, бе, за вънка - ясно, да има. Ама за нас тука кво пречи да се качи и в бол или другаде, за секунди работа е :D

6 МВ от външен сървър ги дърпам 5 мин.

С останалите е горе - долу същото, предполагам :think:

 

:hello:

 

----------------

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

п.с Това с пласирането по чужбината що не се направи от тук от форума.. искам да кажа гол хуй муй да се направи сайт в който да има артисти които да си имат рейтинг, гласувания т.н.т Ако се направи видим от чужбина + английски интерфейс като екстра може и някой да го види.. с малко по вече реклама... де да знам

 

Подкрепям с всички налични крайници! Ако има и кой да подкрепи с блъскане на главата си и пари ще е още по-добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Направи му един ремикс, преди да го предлагаш където и да е. На мен саунда не ми харесва, попресилен ми се чува, дразнят ме някои звуци, смесването може да е и по- добро, и т.н.  :think:

 

Това си е мое мнение, де.  :happy:

 

Като композиция - не знам - не ми е близко като стил.

 

.................

 

ПС- Що като поствате някаква музика, не качвате на БГ сървъри, та да се тегли по- бързо? В бол.бг например все още дават място, всички в БГ го виждат... :rolleyes:

:violin: знам има какво о6те да се желае,но да ти кажа на мен ми харесва така<леко дразне6то ,не искам да зву4и из4истено и за това сьм го оставил така---мисля 4е му прили4а>ина4е 10x

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.