Jump to content
Българският форум за музиканти

ТЪРСЯ БАС ЕФЕКТ!


DRago

Recommended Posts

Та въпроса ми е следният. Някой чувал ли е за тази разработка на Behringer BDI 21, защото доста ми я похвалиха но искам да чуя и още мнения... ако някои може да ми предостави някакво инфо ще сум много благодарен...!!! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди малко над 15 години американската фирма TECH 21 прави първите си продукти от серията Sansamp. Идеята е, че в тях се предлага аналогова (за разлика от съвременните процесори, които са цифрови) симулация на лампови усилватели. През годините бая сериозни професионалисти ползват въпросните ефекти и, съответно се появяват доста фирми, които правят техни имитации. Някои от имитациите имат общо с оригинала само във външното оформление - брой копчета, надписи под тях и подредба, други предлагат и част от звука на оригинала или дори звучат като него, а трети предлагат съвсем друго звучене (и всъщност не са симулатори, а комбинация от драйв и еквилайзер), но го "опаковат" в дизайн, който е добре познат на музикантите :headbang:

 

Въпросното чудо на Behringer е имитация на Sansamp, менте демек. За парите си може би си струва, но не очаквай чудеса. Ако ти хареса като звук и го купиш бъди внимателен, защото Беринджър не се славят с надеждните си продукти :blink:

Редактирано от разбойник
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз имам такова животно и съм доволен от звука.

 

Ако си вземеш такова, да те предупредя - ползва се с нормален 9 волтов адаптер с изправено напрежение, в никакъв случай не го пускай с адаптер който вади променливо напрежение (ако случайно имаш такъв де). Аз за съжаление имам един такъв (за един полулампов преамп) и реших да пусна БДИ-то с него - резултатът е, че сега работи само с батерийка :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Как си се лепнал за този Behringer...

^_^

 

Ха сега скарай ми се, че са си най-добри:---)

 

Влад

 

п.с. И да не забравяме най-добрите басове - Стаг:---)

В.

 

п.п.с. Извинявам се, това е за Aorabass.

В.

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах колко си забавен само Vlad...напрао ще ме поболееш от смях! ааа да май-нещо не помня да съ мказвал че стагоете са най-добрите басове, а че са доста добри в този ценови клас...ха ама кво съм седнал да ти обявснявам...както преди време ми беше казал един голям пич..а именно Илиян от пропаганда.."кат се заяйдат с тебе ан темата Стаг..покажи им средния пръст и да го духат".....хахаха..много здраве от мене...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахахахах колко си забавен само Vlad...напрао ще ме поболееш от смях! ааа да май-нещо не помня да съ мказвал че стагоете са най-добрите басове, а че са доста добри в този ценови клас...ха ама кво съм седнал да ти обявснявам...както преди време ми беше казал един голям пич..а именно Илиян от пропаганда.."кат се заяйдат с тебе ан темата Стаг..покажи им средния пръст и да го духат".....хахаха..много здраве от мене...

Евалата,пич,железен си,самотния рейнджър... Още ли не са те взели на работа в PR отдела на "Behringer"?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми кво да ти кажа....не ме искат...казват че немския ми бил слаб..па то не е вярно това нещо аз толкоз добре да го спрехам че няма накъде..ама опитите продължават..лесно не се давам...

Редактирано от AorA_Bass
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Май не понасяш на майтап!

Кога просвири, кога стана толкоз важен?

А колкото до средния пръст - няма какво да обяснявам! Надявам се знаеш какво да правиш с него!

 

п.п. Поздрави на Индиян!

И внимавай с тона!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хаха...по точно вие не разбирате от майтап...чесно казано все ми е едно кой на какво свири и т.н...за парите с които разполагам съ, си направил конфигурацията която ми харесва като звук...и това че харесвам марките които вие отричате си е мое право..това че ги защитавам също си е мое право..така че по скоро ви не се палете толкова!

 

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Важното е музиката да свири:)

Няма марки - има музиканти!

 

 

Успех на всички!

 

Влад

 

п.с.

http://milcholeviev.net/

Баса ми е Кремона, а кубето - Вермона;)

В.

п.п.с. Никога не съм свирил на ибанец, ямаха, фендер, стаг или какъвто и да било друг бас:)

В.

Редактирано от Vlad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.