Jump to content
Българският форум за музиканти

Какво да взема


Recommended Posts

Здравйте колеги :no:

Свиря на ударни иснтрументи и уча това от доста време.До сега карах със сет Stagg и някви чинели.

Но сега ми се отвори възможност да си взема нови барабани,аз се спрях на Gretsch Catalina- я кажете добра покупка ли ще е ?

Мерси много !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталина мейпъл са готини. Има и други вариянти - всичко зависи от бюджет и предпочитания. Ти какво свириш?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравйте колеги :)

Свиря на ударни иснтрументи и уча това от доста време.До сега карах със сет Stagg и някви чинели.

Но сега ми се отвори възможност да си взема нови барабани,аз се спрях на Gretsch Catalina- я кажете добра покупка ли ще е ?

Мерси много !

Имам ги вече година и половина и съм много доволен. Звучат страхотно, взимай ги няма да съжаляваш :) Успех :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Каталина мейпъл са готини. Има и други вариянти - всичко зависи от бюджет и предпочитания. Ти какво свириш?

Ами принципно клоня към джаза,обаче имам и рок групичка

Затова стиоловете са джаз (основно) и рок

Бюджета не е висок значи някаде на цената на gretsch смисл тези които харесах са 900 лв някаде там

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами това си е супер за тия пари - http://bad_link.eu/product/57/gretsch-catalin...6-x-16-ft-.html

 

Предполагам това си гледал. Обаче така като гледам няма включени нито стойки, нито фус машина и педал. Демек и за това приготви поне 300 лева.

 

Ето това http://bad_link.eu/product/3857/gretsch-catal...825pt6-lbb.html също е добра оферта. В смисъл за тия пари барабаните са супер!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Като цяло - ЖЕСТОКИ ТУПАНИ СА!!! Ако искаш да не даваш много пари за барабани пък да имат готин саунд(със Hardware)виж Mapex Meridian Maple! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.