Jump to content
Българският форум за музиканти

Backing Tracks


Recommended Posts

Здравейте, чрез е-мулето си свалих доста back tracks, но търся усилено alice in chains и pantera, както и определени песни на purple.

Ако някой има идея от каде да намеря, да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

здрасти, предлагам на някой модератор да вземе да направи отделно кътче във форума специялно за тъй наречените "Backing Tracks" защото т'фа е нещо от което всеки би се заинтересувал... аз лично също имам бая бекчета за китара, за барабани, за бас все още не съм намерил но не е особено сложно да се направи :unsure: но естествено предлагам като правило да залегне забрана за постване на някакви смешни мидита... щото такива бекове и аз мога да си направя в големи дози!!!

конкретно по темата - търсил съм из бая сайтове специялизирани за бекчета но до колкото помня съм насвалил всичко което е звучало сносно... сиреч до де разгледам какво предлага един сайт ми отнема един ден, но като отсееш бекчетата от мидитата и получаваш максимум 10-тина парчета което си е пълна загуба на време, за туй предложих да не се споменават мидита в темата :Р на бекчета имам конкретно :

 

Pantera - Cowyboys From Hell (Backing Track)

 

Deep Purple - Black Night (Backing Track)

Deep Purple - Burn (Backing Track)

Deep Purple - Highway Star (Backing Track)

Deep Purple - Knocking At Your Back Door (Backing Track) - 2 версии

Deep Purple - Lazy (Backing Track) - 2 версии

Deep Purple - Loosen My Strings (Backing Track)

Deep Purple - Mistreated (Backing Track)

Deep Purple - Perfect Strangers (Backing Track)

Deep Purple - Smoke On The Water (Backing Track) - 3 версии

Deep Purple - Sometimes I Feel Like Screaming (Backing Track)

Deep Purple - Space Truckin' (Backing Track)

Deep Purple - Strange Kind Of Woman (Backing Track)

 

ако решиш че ти трябва нещо кажи и ще ти го ъплоудна :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове (и китаристки :Р) тъй като много хора изведнъж скочиха върху темата с бекчетата и ме засипаха с лични съобщения да им разпратя парчета (само на пърпъл!!!) се реших да сторя още едно 'добро' в името на на форума :metalist: регистрирах "BACKING.data.bg" където тази нощ ще се напълнят 250-те MB с китарни бекчета. За жалост аз на хард-а си имам 2 GB с такива и това което ще кача е една дребна част от цялата баница :Р но все пак се надявам да съм ви бил полезен и някой друг също да задейства едно такова движение за да построим един стабилен архив от бекчета :virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...такааа, качих си всички бекчета за барабани в ALONG.data.bg, архивът се състои от 10-тина бека сред които David Garibaldi, Dennis Chambers, Dave Weckl, Vinnie Colaiuta... един цял албум на Billy Cobham - 1992 - By Design и цял албум на Dave Weckl - 1998 - Rhythm Of The Soul надявам се да съм бил полезен на повечето дръмъри :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.