Jump to content
Българският форум за музиканти

Bruno Mars


emo_tion1

Recommended Posts

Един ден като се оженя живот и здраве мисля да използвам тази песен на сватбата :) Bruno Mars - marry you

Стига с тоя Менделсон :girl_cray2:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Soundcloud и 4shared нещо са се наговорили май . Вече 2 кавъра пускам и в двата сървара и ми ги махат, незнам защо. Пишат че престъпвам някакви авторски права,което е много интересно. Все пак правя само кавър

Още един опит. Поне за сега всичко е наред Бруно марс - цък

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво е. Макар, че малко ми се струват еднообразни акордите.

 

Не е ли трудно за лявата ръка да се свири това - хем баси, хем една допълнителна мелодия?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами трудно ще е , добре че съм записал 2 пиана, че не виждам как иначе с лявата ръка ще стане само :)

 

Колкото до акордите вярно че са само 3 акорда. Да беше измислил още 1 поне :) . Ама нищо . Азбуката я знаем цялата , нищо че не е я ползваме винаги.

 

п.п Сега ми дойде идея . Може да направя вариант (малко по джазиран ) където ще се вкарат повече акорди

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ми то няма пеене - къв кавър е туй баси :godbless:

Той Бруно е певец - все едно да направиш кавър на Стив Вай и само бас да запишеш :punk_guitar:

 

И няма смисъл да му броите акордите - на поп музиката красотата е в пеенето - там е сложното ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ми то няма пеене - къв кавър е туй баси :godbless:

Той Бруно е певец - все едно да направиш кавър на Стив Вай и само бас да запишеш :punk_guitar:

 

И няма смисъл да му броите акордите - на поп музиката красотата е в пеенето - там е сложното ...

Във всеки кавър ли трябва да има пеене? Така съм го усетил парчето, така съм го записал. Винаги може по-добре, а аналогията със Стив Вай не е много точна, ама карай :) Важното е мнение да има

А колкото до акордите, пак ще кажа не ме притеснява факта, че са само 3 акорда. Не е нужно да знаеш всичкид думи на света за да напишеш стихотворение, Сигурен съм, че Бруноо Марс знае повечко акорди, но също така знае че обикновения слушател въобще не му пука дали свириш До 7 или До 7 9 11

Редактирано от emo_tion1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.