Jump to content
Българският форум за музиканти

Requited Love


Recommended Posts

Поздравления за парчето първо. Наистина е много хубаво. Коя е певицата?

 

На моменти след средата барабаните се разминават леко иначе ми се струва ок всичко на първо слушане

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей, много ми харесва! Браво! Супер свежарско парче! :( Китарките са много приятни!

 

Певицата е страхотна! Може би обаче трябва леко да се дръпне напред.

 

Коя е бандата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кажете как се казва бандата? Вече мога да ви разпозная, имате си собствен стил, редовно ви слушам тук, а тази песен е съвсем на ниво.

Вокалистката ми харесва, звучи стабилно, уверено, обаче ми се иска да я дръпнете напред, китарата е отгоре, май и баса още може да се вдигне, брейковете по-скоро да отпаднат, разминаването ще го оправите и последно - бек-вокалите са доста тихички, може би това е била идеята и концепцията, но все пак не е лошо да има повече вокали, готино е!

 

Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за слушането и за споделеното мнение.

 

Парчето съм го пускал и преди само че не акустично , а от една репетиция.

Акустичния вариянт скоро го пробвахме.

Акустична китара не бях хващал от много години и да свиря на такава ми беше дискомфортно и може би оттам са дошли разминавките, а не от барабаните.

 

Иначе всички казаха че гласът трябва да е по напред. Явно само аз съм в грешка че така ми се стори ОК.

 

valitchy, не бих се отказал от брейковете , а беквокалите наистина така ги мислихме тихички, но ще обмисля и усилването им.

Групата ни се казва Funkaround, но в този запис участва малка част от нея, а и звученето е друго, а напоследък си имаме и брас ...

Вокалистката много рядко посещава този форум, но съм и показал темата ако реши може да представи :girl_witch:

Редактирано от ultramega
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.