Jump to content
Българският форум за музиканти

Имам нужда от вашата помощ


Recommended Posts

Здравейте,

казвам се Методи и живея в София.

Това, което ще напиша не е точно за този форум, но търсейки хора, които могат да заточват дърворезбарски длета попаднах на препратка към форума.

Начинаещ дърворезбар съм и имам нужда накой да ми покаже начините на заточване на длетата. Ще бъда благодарен на всеки отзовал се на молбата ми.

На всички ви пожелавам весели празници.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм особенно вещ в тайните на дърворезбата имал съм само бегли опити но виж това може да ти помогне намерих го в Нета -http://www.dleta.net/advices2_bg.htm а има и много неща,които ще откриеш в гугъл .

 

Успех !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за информацията.

Сайта ми е познат. Дори писах на сина.

Вярно е, че има много информация в Интернет. Аз лично имам доста. Не съм с две леви ръце но заточването на някои длета изисква умение и опит, пък и някой да ти покаже как се прави. Ние сме позабравили личното общуване и търсим информация и помощ от неща които са побликувани някъде. В това разбира се няма нищо лошо. Но да те поправят на момента, когато бъркаш е друга работа.

Желая ти успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм дърворезбар занимавам се професионално мога да ти ги наточа имам подходящите инструменти за целта, ако решиш нещо 0889 619611- Тони. Мога и да ти покажа как става има една тънкост с шмиргела трябва да се внимава да не ги разкалиш.

 

^^Тези клипчета няма да ти помогнат особенно защото като гледам заточват столарски длета на които фаската е с различен ъгъл Резбарските длета се заточват според това какво ще правиш на каква дълбочина ще работиш и какво дърво ще режеш в един пост няма как да ти опиша тези неща.

Редактирано от Mark Avrelii
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.