Jump to content
Българският форум за музиканти

Sonor Force 505


Recommended Posts

Има в "Търси" бая материал. Идеята на добрите барабани е друга - когато отидеш на някое участие ти си носиш инструмента. А и като записваш ти си отиваш с педала(кардана), чинелите и палките. Ако отидеш в някое читалище да дигаш шум и Аматито върши работа, само че в "О' Шипка"(примерно) не е оферта.

пич,точно в О!Шипка има озвучители които карат лайняни аматита да прозвучат като барабани а не като кофи и на това съм ставал свидетел неведнъж

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Момчета,никой не отговори на моя въпрос,кажете моля ви,не съм сядъл на Сонор,а Тама-та си звучи добре според мен,но моля кажете ако имате впечатления и от двата сета.

тамата е по-добрия избор

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има в "Търси" бая материал. Идеята на добрите барабани е друга - когато отидеш на някое участие ти си носиш инструмента. А и като записваш ти си отиваш с педала(кардана), чинелите и палките. Ако отидеш в някое читалище да дигаш шум и Аматито върши работа, само че в "О' Шипка"(примерно) не е оферта.

пич,точно в О!Шипка има озвучители които карат лайняни аматита да прозвучат като барабани а не като кофи и на това съм ставал свидетел неведнъж

Казах примерно... винаги когато съм бил там съм гледал все качествени кофи - не съм бил свидетел на добре звучащи Амати... :greenball: . Напълно нормално е в този клуб да има подобни професионалисти. Просто исках да дам пример защо аджеба са ти добри барабани и защо хората харчат толкова за гевреци с плат :greenball:

Редактирано от NoSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моля за някакви мнения/наблюдения върху поредната китайска изработка.

Има ги при Снежанка.

Ето ги

ский са,готини са в общи линии,свирил съм на такива,даже съм "записвал":greenball:,но на мен лично определено за подобни пари по- ми допадат у нас райдийн на ямаха,аз лично бих си взел такива,защото хардуеъра е малко по-добър по мое мнение както и касата звучи по-убедително,същото според мен се отнася и за барабанчето...лично моя съвет е все пак ако си на бюджет да вземеш сонора а а ако искаш по-добро да си вземеш ямаха :read:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не са по-добри от райдийн в никой случай,но са по-евтини:greenball:

Именно. Райдийн-а е доста по-скъп от Сонор 505, и за мен по-големия разход в случая е неоправдан имайки предвид не чак толкова същественото преимушество на Ямахата.

 

А и всичко е до лични предпочитания. Ако избора в БГ, не беше толкова ограничен най-вероятно бих предпочел друго от евтините варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.