Jump to content
Българският форум за музиканти

Fender Jazz Bass V


PupleHaze

Recommended Posts

Днес бях в китното магазинче XXXX където имаше малък, но достоен избор от Фендер бас китари. Останалото бяха предимно Squier-и. Бях малко попарен от коментара : "За да пробвате тази китара от 1800 лв, трябва да си запишете името и телефонния номер, за да се обадим и да питаме шефовете може ли...". Това честно казано малко уби желанието ми да пазарувам там, но все пак, да не изпадаме в подробности, а направо към въпроса:

 

Бих искал да отправя молба към някой притежател на горепосочения бас (от коя да е година, просто да добия горе долу идея срещу какво се изправям :greenball: ), ако може да дойде на една репетицийка в Мусагеница (София) в понеделник (13.12.2010) с баса, за да го пусна през моята апаратура и да видя за какво иде реч, защото днес в магазина не ми стана много ясно. Ще се радвам да обменя малко опит, пък и черпя бира :whistle:

 

Cheers!

Iu

Редактирано от IgniteAll
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Purple, нз дали ти е известна общоприетата политика на форума към "онзи магазин" - обсъждано е и прочие... :whistle:, но те съветвам най-приятелски да използваш поне някакъв такъв евфемизъм - "петбуквеният магазин, чието име ние всички знаем", с ясната идея, че иначе темата ти може да пострада.

 

По темата - нямам такова животно, ако имах, бих помогнал :greenball:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Извинявам се, не знаех за тази политика, а и не смятам че съм казал нещо лошо. Просто скромно впечатление. Нали споделяме впечатления, не сме тук само да си чешем езиците :greenball: Благодаря все пак, за напред ще знам.

Редактирано от PupleHaze
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

[off-topic] как се пише името на оня магазин с 5 букви..? "курец" ли?

егати тъпата политика, дето имат, честно. шефовете да питали...

и, офтопик в офтопика, тая иконка :) трябва да бъде по-усмихната. ужасно е агресивна и ме стресира. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Баце,в магазина на Хан Персиян 10 се продава един 70-тарски джаз бас,ходи го виж,аз имам стратокастър от 70-те и е хубав.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всички джазове са еднакви. Дори да направиш едно кръгче на нечий джаз, онзи в магазина предполагам ще е друг модел. Могат да бъдат евтини, скъпи и много скъпи, активни или пасивни, модерни или старовремски.

Като погледнах сайта на онази фирма, предполагам става въпрос Fender Deluxe Jazz Bass 24. Този модел вече не се произвежда. Екзотичен модел - адаптерите са Дънкан, бриджа напомня Ямаха. Корейско производство. 1700 (колкото е на сайта) е безумна цена за този бас.

Ако искаш да пробваш някой по-обикновен модел пиши на лична.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятели, искам да задам един въпрос: Търся Fender Jazz Bass - American Delux ASH BODY - 5-струнен - втора ръка. Може ли някой да каже за каква сума горе-долу може да се намери, ако това е възможно. Предварително благодаря за помощта. :punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.