Jump to content
Българският форум за музиканти

Tribute To Joe Lynn Turner


yellow nEuphoria

Recommended Posts

Можеш сам да си го свалиш...

 

;)

Заспала работа... извинявам се :girl_witch:

 

Мацка, приятен глас имаш, само че английския ти ми се струва малко "твърд".

Редактирано от kiss_of_judas
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доста добър е опита, на места много малко фълшивее, но ако имам пистата с гласа мога да оправя това, абе женките я пеят тая песен много добре, един пич ми спори, че тенорите с пълен глас могат само до Ла, а тука се пее и Си, и почти сички мъже го правели на микс, малко ми се вярва на мене лично, но в целия ютюб не съм чувал някой мъж да я пее яко високо с рок-метълска бленда... А относно твоя опит, можеш ли да ми го пратиш само пистата ти с вокала и да и махнеш ефектите които си и слагала... и още нещо някой от думите не ги изговаряш правилно както трябва и кой е твоя стил ? тоя класическия рок мисля, че ти приляга, добре излезе преди солото и влизането след него ;) Супер се накефих

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам, че не е най-перфектното, нарочно не съм си изправяла фалшивите моменти ;) Не съм я учила много песента, наведнъж е записвана от 3-4 изпявания, просто ми се прииска да пробвам и се изкефих и аз честно казано, радвам се, че ти харесва :girl_witch: Има само лек ривърб, но ще ти я пратя довечера щом искаш ок :hysterical:

Иначе пея по-леки неща, гласът ми е по-нежен, не е много за такива хамалогии :) Ще запиша някои работи тука тия дни, дето се каня от 100 години. Иначе съм пускала един ремикс във Видео:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.