Jump to content
Българският форум за музиканти

аз


Recommended Posts

1)nickname: peshoy2k / много хора ме питат какво е туй ми ако сте заинтересовани тва е проблема 2000 дето се раздухваше: малиииии какво ша стане с компютрите на връх 2000/

2)Възраст: след 20 престанах да ги броя май беше преди 3 години

3)Образование:икономис, масажис и китарис, малко клавирис и вокалис макар че за последните 3 нямам дипломи

4)Вашият инструмент/и: ак и ел китарка, всичко що се свири на черно-белите клавиши

5)Предпочитан музикален стил: всичко без неравноделните тактове тип чалга

6)Вашият вдъхновител: ммм Сатриани, Вай, Пако де Лусия, Ван Хален, Моцарт / особено бомбоните Моцарт/, Бах, Яни, Рамщайн........ де да знам мн са, а да не забравим и Мишел Камило

7)Досегашни (НЕ)реализирани проекти: ми да пичеля от музика и да си я превърна в професия

8)Странични интереси: здравословен начин на живот / много страничен интерес/

9)В кратце(или с две думи за вас самите):

вълк единак, обичам да анализирам всичко

 

ми тва е не че съм баш новодошъл ама да напиша и аз нещо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

днеска не ми е ден от вчера се е почнало. отивам в една металска кръчма - напили се и нема с кого дума да си кажеш. налягали по масите. ся един приятел ми е легнал на леглото не мое дума да си кажеш не мога да го събудя. Вие спите :lol: май и аз ше си лягам. а впрочем обръщам Очтиво се къма Вас форумци. аре да се видим бе хора. интересно ми е. аз че съм фен на интернета и компутерите съм фен ама на живо е др

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5)Предпочитан музикален стил: всичко без неравноделните тактове тип чалга

:lol: щом не се кефиш на неравноделните чалги,начи се кефиш на правите?!!! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8)Странични интереси: здравословен начин на живот / много страничен интерес/

 

... напили се и нема с кого дума да си кажеш...

 

:lol::lol::lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

5)Предпочитан музикален стил: всичко без неравноделните тактове тип чалга

:P щом не се кефиш на неравноделните чалги,начи се кефиш на правите?!!! ;)

;) правите също не са ми любими. това беше провокация от моя страна исках да видя дали се чете и осмисля казаното. ;);):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък тамън на неравноделните се радвам(пък и те на мен),ама не пречи да ти кажа:

 

До(б)ре дошъл!!!

:godbless: Идвайте по срещите,бе хора!!!Я какво мазало може да стане ако сме повече от 12 човека :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе хора стига с тия прави и неравноделни. в крайна сметка дори в сеченето на дърва с брадва има некъв ритъм. въпроса е в това как простотията надделява в тия стилове / лично мнение не се обиждайте фенове на чалгата /, а за срещите ми исках първо да ме приемете в братството, а не да се изтърся ей така непоканен - къв си ти бе отдека си - и така нататък. благодаря за топлото посрещане и :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove: :inlove:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.