Jump to content
Българският форум за музиканти

Търси се майстор, за малко по фина работа


Recommended Posts

Здравейте, както съм написал в заглавието, търся някой който може да смени жака(3.5мм) на едни слушалки, защото нещо самите жички са се разделили и трябва да си играя по един час за да накарам и двата канала да се чуват, пък ако се движа това е невъзможно.

Пускам нова тема защото мисля че трябва малко повече играчка.

Ако някой все пак има идея или кординати на някого от софия ще бъдя благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бирата не е проблем, ама бая далечко ми идва, по софията все някой трябва да може да смени жакчето.

Благодаря все пак за отговора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако някой все пак има идея или кординати на някого от софия ще бъдя благодарен.

Само аз не се бях предложил. :punk_guitar:

Давай да ги правим!

0888/231 599

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди да намериш какъвто и да е майстор, потърси качествен нов жак. Всичките евтини за по левче не стават. По-големия проблем ще ти е качествен жак отколкото 3 спойки с поялника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^^ Вярно е, че жакчето е важно. Но останалото не е за пренебргване! Кабелите на евтините скушалки са калпави и не се запояват по обикновенния начин. Някои са тип "литцендрат", други са алуминиеви, трети са само с по две финни жичлета... Освен това не е въпрос само на спойки, защото ако не се направи всичко останало качествено, след няколко дена слушалките пак ще са за ремонт.

Естествено цялата операция трябва да е рентабилна, а тя е в пряка зависимост от стойността и качеството на слушалките. Няма да е уместно да се дадат 10 и повече лева за ремонт на слушалки от 20 лева. Е, ако става въпрос за стойностни слушалки, тогава има смисъл.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехе тия слушалчици 42 $ явно не са някакви случайни.Както казаха Parni_Valjak и Ники ще ти трябват качествени материали за оправянето.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.