Jump to content
Българският форум за музиканти

Едно парче........


Recommended Posts

Еми момчета, имам един приятел пианист - Марио Йотсов, който специално за кОнкурса на "NIGHTLIFE" направи ей тази песничка, а един друг наш общ приятел Никола Божилов написа текста, само че по закона за всеобщатата гадост и смрад на първия ден от записа си порязах задоволително левия показалец.....и това е от части вината за ужасното изпълнение на китарите!( не че иначе свиря кой знае колко добре.....ма е значително по-добре от това)

За което се извинявам на всички.....:)(особенно на тях двамата :blink: ) И даже на втория куплет останаха за изсвирване едни пълнежи преди припева.....а аз от леглото не можах да се дигна(Шибан Грип :) )..... и пианиста е мъчил да го изсвири...... но след дълги неуспешни опити , Пламен дето държи репетиционната (която по старо беше на пиротска и опълченска) фанал и го изсвирил.......То затова там е единствения момент в който китарата звучи на ниво.........

Еми стига съм говорил....... сами ще се убедите ;)

http://free.hit.bg/oldshetarhand/Night%20Life%20original.mp3

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло е яко, обаче тази вокалистка ми бърка в здравето, толкова стяга на високите тонове, че не е истина, а накрая си пее откровенно фалшиво...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе човече, това си е направо за Евровизия! :bravo:

 

Много поезия, много пиячка - супер! :)

Редактирано от qbodp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

харесва ми! много замазва думите вокалистката ама е приятно парчето. много приятен глас!! към края малко поомазва ама пък има хора които си мислят че могат да пеят а и толкова не могат браво :bravo::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като цяло е яко, обаче тази вокалистка ми бърка в здравето, толкова стяга на високите тонове, че не е истина, а накрая си пее откровенно фалшиво...

Наистина е така ... И аз така забелязах ... :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еее момци от името на целия състав ви благодаря за добрите отзиви! :P

Но смятам че за 2 дни работа по песента и предвид нивото на всички ни, ние се справихме направо прекрасно с парчето!!Сега като го поработим повечко, ще добие съвсем друг вид.......

Абе баса на тва пар4е е много як.4удя се кои ли е басиста ? 

Сашо ко се праиш и ти бе?! :P Можеше и по-добре да го изсвириш!!Но при всички ни е така :P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.