Jump to content
Българският форум за музиканти

Процесор босс Gt-10


chopin_rock

Recommended Posts

Здравейте на всички. Имам един въпрос относно Босс GT-10. до колкото разбрах ефектите (FX1 и FX2) се свързват паралелно. Това означава ли, че не можеш да използваш 2 различни ефекта едновременно(единия от FX1, а другия от FX2), както е на Босс GT-6? Надявам се някой по-разбиращ да ме отвори относто тази тема. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма такава работа. Ефектите си работят "последователно" (спокойно можеш да използваш FX1 + FX2).

Карам на спомени, но имаше някаква възможност да си преподреждаш чейна. Там, може би, имаше възможност да се сложат "последователно" или "паралелно".

За съжаление, отдавна не съм "затъвал" в тая тема и не мога да ти дам по-точна информация, без да съм пред проца (трябва и да се бачка, какво да правим?!?!?!).

Пробвай, обаче в Youtube - "GT-10 chain" в търсачката ще свърши чудеса.

 

Успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:girl_cray2:

 

Разцъквал съм GT10 и съм притежавал GT8 и според мен BOSS GT8 е по-удачния вариант.

А това с трудната му настройка са митове и легенди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разцъквал съм гт-8 и притежавам гт-10. Десятката е значително по-добра , за да го установиш е нужно да се заровиш дълбоко в настройките. Труден е за програмиране на добър звук, а инъче не. А това че ефектите могат да работят паралелно, всъщност е екстра на която също можеш да намериш приложение. Чейна можеш както ти оттърва да съго правиш , в това число и дуал чейна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разцъквал съм гт-8 и притежавам гт-10. Десятката е значително по-добра , за да го установиш е нужно да се заровиш дълбоко в настройките. Труден е за програмиране на добър звук, а инъче не. А това че ефектите могат да работят паралелно, всъщност е екстра на която също можеш да намериш приложение. Чейна можеш както ти оттърва да съго правиш , в това число и дуал чейна.

 

Благодаря за отговорите:punk_guitar:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.