Jump to content
Българският форум за музиканти

Вокални процесори


Recommended Posts

Здравейте! Интересувам се някой дали знае къде мога да намеря схеми на вокални ефектчета. Някаква честотна модулация или каквото и да е, схемата да е за любителско ползване, един познат иска да плащи хора по телефона :twisted: Мерси!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Здравейте! Интересувам се някой дали знае къде мога да намеря схеми на вокални ефектчета. Някаква честотна модулация или каквото и да е, схемата да е за любителско ползване, един познат иска да плащи хора по телефона :twisted: Мерси!

Що се занимаваш с на Доктора простотиите? :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Абе верно. Т'ва с voice процесорите и мене много ме интересува. Нали сте про, хора с опит. Никой ли не експериментира? Дайте инфо, моля! :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе верно. Т'ва с voice процесорите и мене много ме интересува. Нали сте про, хора с опит. Никой ли не експериментира? Дайте инфо, моля! ;)

DX & VST.

:D:P;):D:D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубаво, де. А малко подробности? Аз искам да си купя voice процесор. Добре е човек преди да даде много пари за нещо да го разучи, разпитвайки запознати и тествали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ами опитай с хорус.По принцип това се прави със скремблъри,имах някъде такава схема,но един господ знае къде е...Ще се поразтърся,но имам проблеми с компота и може да се забавят нещата....

Редактирано от ditronix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Привет Danihell

 

Схема няма да мога да ти намеря, но се сещам аз как работех по същия начин ;)

Creative Live 1024 има в софтуера си вградени филтри за промяна на всякакъв звук: Хорус, Дисторшън, ехо, Питч и т.н.! Всички са с плавни настройки и позволяват да се комбинират! При малко повече игра можеш да промениш изцяло тембъра на звука! Особено с Питч - Кати (оная певицата - да ме прощават любителите на фолка) звучи като Дарт Вейдър ;)

 

Дано да съм помогнал поне с насока;)

Успех и поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.