Jump to content
Българският форум за музиканти

Най-малката китара


7thString

Recommended Posts

тва още от 2000 година съществува, китарата е направена по така наречената нанотехнология и китарата е толкова малка че се събира 100 пъти в косъмче по гърба на бълха!Така че никой човек не може да я види.Мисля че беше създадена по електронен път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

смахнато...

"МиКроБиТе" ще забият в клуб Под Ноктите

тази вечер, който не е боледувал скоро да заповяда

дали ще пуснат серийно струни за това чудо ?

:rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама си мисля за истинско лампово кубе, интегрирано в микрочип :) И после няма наизуст да казват разни хора само лампи/само транзистори, щото всичко ще си изглежда еднакво хехе :virtuoz: Пък 90% от хората дето се "застъпват" за едното не могат да направят разлика в звука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам, ама си мисля за истинско лампово кубе, интегрирано в микрочип :) И после няма наизуст да казват разни хора само лампи/само транзистори, щото всичко ще си изглежда еднакво хехе :virtuoz: Пък 90% от хората дето се "застъпват" за едното не могат да направят разлика в звука.

Аре да не се обиждаме сега !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако измислят и микро усилвателче и микробите ще си направят банда аххааа :ph34r:

Що бе, и така може - ама ше свирят unplugged :ph34r:

ха-ха-ха :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това май е бас.

Струните му би трябвало да трептят непрекъснато, щото толкова тънка жица нема как да стои в покой.

Съмнява ме струната да е с дебелина само 100 атома, ама знае ли човек, може и такива пр**ни да правят вече... :think:

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Флойдче му трябва на това, флойдче.. С пружинки. И врътки. И болчици. Може и гайчици.. ;)

;);):D:D:D:D:D:D

 

 

ПП просто не мога да се сдържа

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това май е бас.

Струните му би трябвало да трептят непрекъснато, щото толкова тънка жица нема как да стои в покой.

Съмнява ме струната да е с дебелина само 100 атома, ама знае ли човек, може и такива пр**ни да правят вече... :think:

Aми така пишат, пък и при тези размери не е трудно достижимо. Все пак, между другото, снимката печели рекорд в науката като най-прецизната(макс. резолюция на най-малък обект) с електронен микроскоп

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

http://standartnews.com/archive/2006/03/25...ent/s4745_6.htm

;);););):(:(;)

 

И започнал да прави струните, както си му е редът, от корда.
Редактирано от Fenix
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.