Jump to content
Българският форум за музиканти

"New Jazz" и "Contemporary Piano" нещица ;)


thenew8

Recommended Posts

Здравейте!

 

Пускам разни неща за мнение и съвет ваша страна. Разбира се, бих се радвал и просто да ви допаднат :offtopic-001:

Стилът е близо до new soul, new jazz, но не мога точно да опредля какво точно е.....абе музика от сърце и душа за сърца и души. Приятно слушане:)

 

Ето линк, на който могат да се прослушат:Visit My Website

Редактирано от MDFk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде, люде дайте едно ухо на нетипичния за нашия форум проект, с различна и btw доста премислена музика!

 

Сега е момента чаровно да добавя, че работя по бас партиите на някои от парчетата. :):virtuoz:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:) Да, до тук добре! Стилът ми допада и бих слушал такива творби! Но, ми липсват тема и вариации, изсвирени от сакс, тромпет, китарка, цигу или флейта. В този вид ми приличат на плейбеци. Може и без изброените инструменти, но да се подчертае някаква ясно доловима тема. Добре би било, когато окончателно се разработят, тези пиески да се изсвирят на запис от живи музиканти, защото ако така си останат ще приличат на демо записи и чара им ще се позагуби. Отдавна избягвам да слушам джаз и джазоподобни стилове, изсвирени само от компютър. :) Редактирано от Лими
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за изчерпателния коментар, Лими! :)

 

Наистина повечето от нещата стоят доста сухичко поради факта че са правени на програма, а не изсвирени с реални инструменти, но работя по въпроса това да бъде поправено. Засега това са възможностите... ;)

В момента работя върху вокалите за три от тях, което мисля ще внесе яснота по отношение на водещите теми. Поздрави от мен!

Редактирано от thenew8
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.