Jump to content
Българският форум за музиканти

Замръзнали пръсти


circles

Recommended Posts

Някой може ли да ми даде съвет, как се свири при клинч като тоя отвън на открито??

Знаете ли някакви рецепти и иширети за сгряване на ръцете?

Предполагам че не е най-добрата оферта да инсталирам печка(духалка) пред мен да ме топли... :blink:  :D

литър вино и метър салам му е майката.Като ти се зачервят ушите кът домати значи си Ок, другото е метъл и затоплени струни ;) :violin:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Snowwhite - Друго си е да си завършил биология и химия в НПМГ, а ? :blink:

 

За сега нямам нужда, но ще го имам в предвид, мерси за предложението !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой може ли да ми даде съвет, как се свири при клинч като тоя отвън на открито??

Знаете ли някакви рецепти и иширети за сгряване на ръцете?

Предполагам че не е най-добрата оферта да инсталирам печка(духалка) пред мен да ме топли... :unsure::blink:

Най-ефективното решение на тоя въпрос е да не свириш на открито при 0'С ... принципно ...

 

Тва си е мазохизъм както за групата така и за музикантите... Ако толкова ви се свири пред пиблика може да ви дам ключа от невестарника ми да идете там ама да не вдигате шум ,че съседите имат бебе е такова ... :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Mерси за офертата за невестарника, споко ние многу тихo свирим, правим umplugged кавъри на Dead Infection ще приспим бебето...

:unsure::blink:

Редактирано от Circles
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 0 градуса се свири на плейбек :blink: (ако става въпрос за свирене на живо)

Така че, който ше свири на нова година на пл.Батенберг да тренира с изключени инструменти отсега :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При 0 градуса се свири на плейбек :) (ако става въпрос за свирене на живо)

Така че, който ше свири на нова година на пл.Батенберг да тренира с изключени инструменти отсега :)

ааамм ... Ето защо видните БГ творци пяха на фулбек снощи на концерта 'Българската Коледа' ?!?!?!?!??!!? аааааааааааааааа?!!? АБе как може такова нещо бе !!?? "Под патронажа на Гьорги Първанов" ?! Къв патронаж ? Аз ако имах патрони само глей кво става ...

 

Драго Чая моля ви се - пее?! Пее бе! т.е. мучи де ..като муфлон некъв ... баси бездарните хора ...

 

Отивам да се самопребия с вестник!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

'Бе при мене че ви кажем какво върши работа. По принцип, колкото повече ти е повдигнат тонуса и кръвообръщението ти е раздвижено, по-добре за свиренето. Така че е готино да вкараш леко общо физическо натоварване преди свиренето - като разгрявка за цялото тяло.

А за ръцете специално - аз си правя едно упражнение, с което си натоварвам яко мускулите, с които свиря. Това - 10 мин преди свирене. Когато мускулите се натоварят, спирам. след 2 мин правя упражнения за разтягане - на пръстите и китките. И после сядам и свиря, и е екстра. Опитайте - разликата е огромна между свиренето разгрял и неразгрял.

 

 

А за виното - сметам знаеш :godbless: Не отказвам :bravo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.