Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся услугите на лютиер


Recommended Posts

Здравейте,

Китарата ми(Vintage V100) беше в багажника на кола,претърпяла катастрофа и в момента е отчупена главата на грифа .Фингърборда е здрав,както и тръсрода.Скоро имаше тема във форума,на един колега със същия проблем,но аз предпочитам да ползвам услугите на някой лютиер от София(за предпочитане) или Пловдив.

Моля пишете ми на лично съобщение оферти с цени и местонахождението ви.Държа предимно инструмента да бъде отново използваем ,външния вид за сега е на заден план.

Прилагам снимки:

снимка 1

снимка 2

 

Има също и една дупка в тялото на китарата,която има нужда да се запълни с кит и да се боядише.За съжаление не си личи много,но ето снимка:

снимка 3

 

Моля,направете ми оферта отделно за слепването и за слепването + китосване и боядисване,защото бюджетът ми е ограничен. :thumbs_up:

 

Благодаря ви предварително! :thumbs_up:

 

П.П Ако някой колега има време и желание,може да ми напише никовете на лютиери,членове на форума,на които да пиша лично съобщение,в случай че не видят темата. :thumbs_up:

Редактирано от bratmito
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://remontkitari.hit.bg/

 

Пробвай,за себе си съм доволен,интервенцията беше смяна на позиции,изтъняване и смяна на профила на гриф и последващото лакиране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако се загледаш във важните теми по-горе има една KD Зона! Разгледай там. Това е твоя човек. Освен,че главата ще стане по-здрава, няма да има и следа от ремонта!

 

ПС. И се казва и пише боядиСА.

 

Желая успех!

 

Поздрави!

Дан

Редактирано от Daniel_V
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за предложенията.Да,знам че BassTraffic и Диката са едни от най-добрите в занаята,но ми се иска човека да е от София.

За сега само Aureliano ми е предложил конкретна оферта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Здравейте отново,

Преди 2 дена си взех китарата.В крайна сметка реших да се доверя на колегите и я занесох на Валери Градинарски,за което не съжалявам ни най малко.Първоначално дори той не беше сигурен дали ще може да стане и малко се позабави от уреченото докато измисли как да го направи.

В крайна сметка китарата стана безупречна.Изобщо не си личи къде е била счупвана,5 човека се пробваха да познаят и сбъркаха.

Освен това е и доста здрава,Градинарски ми направи демонстрация,която не бих я напраивл и на здрава китара.

Много добър майстор и приятен човек!

Благодаря на всички писали в темата и на лично! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.