Jump to content
Българският форум за музиканти

Lace Pickup Sensor Hot Gold Pickg


doviciozo

Recommended Posts

Колеги кажете от къде мога да си поръчам цялата плочка с адаптелите и потенциометрите, всичко да е готово за монтаж.Намерих Лейс сензори в такъв вид но в един сайт са на 230 евро в друг са 120 долара и немога да си обясня разликата в цената, а и тези магазини не са в България и незнам дали ще дойде това което поръчам. Молбата ми е ако има някъде такива неща в София да ми кажете за да проверя как са цените.Най добре е да са онлайн. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си напишал за каква гитара се работи. Ако ти е за страт:

 

http://www.google.com/products?q=lace+sens...;hl=en&aq=f

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За страт са. Това ми върши работа но ми кажи знаеш ли за колко време ще дойдат и каква е цената на доставката, ако си запознат разбира се. Благодаря.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не сум запознаен точно, па така не можам да ти кажам ништо конкретно. Види и тука, најдов нешто не Ebay:

 

http://cgi.ebay.co.uk/LACE-SENSOR-BLUES-PL...D-/380196839523

 

Види во контакт информациите секако ќе најдеш email, па така не би требало да представува никаков проблем да стапиш во контакт со нив.

 

едит: пишува дека листата е завршена. Еве и друг линк:

 

http://shop.ebay.co.uk/?_from=R40&_trk...oaded+pickguard

Редактирано от Александар
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо поздравления за добрият избор.

За съжаление наблюденията ти относно съотношението при цена долар/евро, важи със страшна сила за почти всичко идващо от Америка.

Вариантите са два:

Единият е вече предложеният ebay.co.uk, с повечко късмет можеш да се обзаведеш за добри пари с добър сет, другият да си го набавиш от USA, само че посредством познат, приятел или роднина, пребиваващ там. Вариант поръчка/доставка от там не е невъзможен, но е свързан с доста главоболия и допълнителен разход за доставка и мито.

Разбира се има и трети вариант, например поръчка от тук.

Бих проверил и в "онзи" магазин, за когото ни е забранено да говорим. Мисля че съм мяркал някакви модели на Lace.

 

П.П.Много по-лесно и евтино ще ти излезе да търсиш само сет адаптери. Плочката, потенциометрите и тн., далеч не са проблем за намиране и монтаж.

Ти си намери основното, за останалото ще помагаме до колкото и с каквото е възможно.

Редактирано от ciriljhonson
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес като се поразрових разбрах за разликата в парите,и за кофти поръчките от америка.Но един познат ме посъветва същото като теб, а именно да си купя сет адаптери пък другото лесно.Но сега идва най лошото за мен да реша дали да остана на сензорите или да взема нойслес. Ще свиря предимно блус.Някой ако има наблюдения да помага.Търся много чист звук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Јас да сум на твое место би избрал lace затоа што имам слушнато дека се работи за чист пикап, со јасни високи и ниски. Плус тоа, колку што знам тоа е изборот и на Jeff Beck , како и на Johny Greenwood од Radiohead. Додека од друга страна, ноислес пикапите се нешто како хамбакер, само поставени еден врз друг, наместо еден до друг. Но немам директно познавање од тоа, така што не можам со сигурност да тврдам.

А инаку и јас би зел само сет на пикапи, а ако веќе ги имаш другите делови, сврзувањето е многу лесно, и можеш и сам да си го направиш.

 

Во случај веќе да не си го направил тоа, можеби би било добро да изгледаш некои од следниве клипови на YouTube:

 

http://www.youtube.com/results?search_quer...ickups&aq=0

 

На вториот има многу добро објаснување за самата конструкција на пикапот. А исто така, има и повеќе видови на лејс пикапи, можеби би било добро да се информираш малку повеќе и за тоа.

 

http://www.lacemusic.com/electric_pickups/...ric_pickups.php

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Във Вторник ще взема на един приятел Фендера който е с Нойслес и ще видя как са . Лошото е че няма къде да чуя сензорите , аз съм от прованс и тук китари няма много.Колкото до клиповете изгледал съм всичко но така не мога да добия представа. Благодаря на всички че помагате, като взема китарата от Градинарски ще пусна едно видео да се похваля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.