Jump to content
Българският форум за музиканти

И при мен помощ за микрофон


bobthebuilder

Recommended Posts

т.е не ми трябва микрофон за динамика (имам си), а подходящ за равномерни бек-инг вокали, докато се свири.

въобще бих се радвал, ако ми кажете цени, подходящи марки, също така имате ли наблюдения дали конктретни модели 'издухват' батерията по- бързо, или пък нещо им се скапва при одталечаване от над 3 м. и т.н......

благодаря Ви за отделеното внимание...оказа се, че от сайтове трудно може се научи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не разбрах кой какво ще си завива зад ухото :hysterical: , нито кой ще пее (мъж, жена, друго), нито пък какво...

Още по-малко защо очакваш "равномерността" на беквокалите да зависи от микрофона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се чудех и аз, после се замислих как ще стои един кондензаторен Сенхайзер навинтен с винтоверт и дюбел зад ухото, реших, че ще се мре така и попаднах на ето това:

 

ЦЪКНИ МЕ!

 

Успех и ни извини за сарказъма, но просто не можахме да се въздържим. :D

 

Поздрави,

Вик

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първо се чудех и аз, после се замислих как ще стои един кондензаторен Сенхайзер навинтен с винтоверт и дюбел зад ухото, реших, че ще се мре така и попаднах на ето това:

 

ЦЪКНИ МЕ!

 

Успех и ни извини за сарказъма, но просто не можахме да се въздържим. :cheers2:

 

Поздрави,

Вик

 

все пак благодаря покорно на всички, даже и на колежката от Острова:) исках да кажа, че търся точно такъв - в крайна сметка може и да минава завит покрай ухото според дължината и породата:)) но така се получава, когато човек си пише с македонец и пуска обява в същото време...за неща, които са му малко или много чужди :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.