Jump to content
Българският форум за музиканти

Mu3ephuk


Recommended Posts

1)Nickname: Mu3epHuK - това ми название всъщност е свързано с неумението ми да цъкам StarCraft, както и маса други компютърни игри. Пък и не обичам хора, които се приемат прекалено сериозно. :)

 

2)Възраст: Скоро ставам на 22, въпреки че в профила ми пише, че съм на преклонната възраст от 98 години. :beer:

 

3)Образование: Тази година завършвам бакалавър по МИО в ПУ (което ще рече международни икономически отношения в скапания пловдивски университет)

Освен това в момента уча и Англииска филология като втора специалност - сега съм 2ри курс. Пак там. :cheers:

 

4)Вашият инструмент/и: Kитара; класическа китара.

 

5)Предпочитан музикален стил: metal (death metal, black metal, gothic metal, heavy metal, progressive metal, instrumental rock)

 

6)Любими китаристи: Trey Azagthoth, James Murphy, Ulrich Rot, Glenn Tipton/K.K. Downing, Rob Cannavino, Marty Friedman, Satriani, Vai и още много...

 

7)Досегашни (не)реализирани проекти: AntagoniZm - от около 4 години. Свирим "нещо като death metal".

Хвърлете поглед тук за малко авторски материал.

"Официална" страница

 

8)Странични интереси: Жената :) Хубавите книги. Компютри. Kameniza Екстра. :) От време на време спортувам.

 

9)В кратце: Ми свиря от около 10 и повече години, но със стабилни прекъсвания. Започнах с класическа китара, но истинската ми любов е жицата. :guitar: Старая се да изработя собствен стил на свирене - не задължително "музикантски", по-скоро "експресивен" :):)

 

Наздраве на всички музиканти в този форум. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

Поздрав най-сърдечен, а и за Типтън и Даунинг - топлиш ми душата. Абе няма ли на Джудас фенове вехти тук, бре, на дантели и фасони ли сте се юрнали... :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.