Jump to content
Българският форум за музиканти

Muse - Feelin Good : )


Zero Tolerance

Recommended Posts

Такаам... Занимавам се почти сериозно с пеене от от от...6-7 месеца... И реших да се пробвам с една от най-готините и най-трудните песни на Muse - Feelin Good..

Това е първият ми опит да я изпея/изсвиря..

 

Съжалявам за гадния звук на клавира обаче от това детско кийбордче, това е най-доброто което успях да измъкна...Та да, не бъдете твърде зли : )

 

http://www.youtube.com/watch?v=acWNxnqAQW0

 

Енджой

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хареса ми ... !

Имаш значителен напредък, макар изобщо да не разбирам от пеене, като обикновен слушател го забелязвам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря Владо.. Скоро ще се чуем да организираме нещо :greenball: .

 

Ultramega , благодаря - старая се а пък и както обикновено се захващам с най-трудното.. ;)

 

Ето още един кавър ..С няколко уточнения..

Барабаните и баса аз си ги пиша с малко дискусии с разни приятели на Гитар про..После ги правя на мп3 и свиря с тях..

 

Нямам в какво да включа микрофона освен в кубето за китарата, обаче тъй като е заето..Гласът ми е чист..Без ефекти и без усилване..Затова и припевите са по-силни...

 

Както и да е де :

 

Muscle Museum - http://www.youtube.com/watch?v=9rK8d_YXbZU

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Ти ме накара и аз да направя един кавър на MUSE. Занимавам с музика за удоволствие като цяло и не очаквай/очаквайте много. Ти си фен на групата и предполагам я знаеш песента. :thumbs_up:http://www.youtube.com/watch?v=_9DtLuHV8Fw

 

Иначе ако има някой друг, който да оценява алтернатиив да се отбие в тая тема, чао.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като фен на Muse, останах много приятно изненадан, че във форума има хора, които също се кефят и правят кавъри :thumbs_up: доставя удоволствие да видиш любимата група из болшинството кавъри на Металика ;) продължавайте в същия дух :pray:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

като фен на Muse, останах много приятно изненадан, че във форума има хора, които също се кефят и правят кавъри :thumbs_up: доставя удоволствие да видиш любимата група из болшинството кавъри на Металика :pray: продължавайте в същия дух :)

 

 

;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.