Jump to content
Българският форум за музиканти

Vox Amplug


cri64an23

Recommended Posts

Въпросът ми е дали ще мога тази джаджа да я включа в мп3 плеъра (с преход) и да я ползвам само като усилвател, защото или аз съм доста глух или плеара ми е слаб (първото е по възможно :) ) ама не ми е достатъчно силно за да се кефя . дали ще промени звъка и дали изобщо има смисъл. lg_acoustic_slant.jpg това имам предвид

Редактирано от cri64an23
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Няма да е лесно, няма да е добре, няма да се кефиш, няма смисъл.

Потърси по-чувстъвителни слушалки за плеъра или специален допълнителен усилвател.

Ако наистина си с частична загуба на слуха лекарят ще ти даде по-добри съвети, включително и за технически средства.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За тези готини джаджи има направен и мини кабинет, ако нямаш читави слушалки е добър вариант. Всъщност какво свириш с този Amplug, защото те са няколко варианта, от които всеки има точно определен звук. Може и да не е подходящ за стила ти. Този от снимката специално би трябвало да е акустичен симулатор, съдейки по името му, тъй като него точно не съм го чувал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^Номера е, че пича не иска да свири, а да слуша.

L.K. Незнам дали лекарят трябва да е ушен.Един психиатър би свършил по-добра работа(с оглед на звуковата и шумова култура на младото поколение).

П.П.Два кабинета 4x12 биха свършили прекрасна работа в комбинация с лампова глава.Само незнам как се връзват към ушите, без опастност от увисване.

Редактирано от SviStyle
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е слушалков пред усилвател за китара и няма нищо общо с това което търсиш.

Има 1000 други джаджи дето могат да ти свършат работа. Но това НЕ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имайки предвид, че това е миниамп, би трябвало да изкривява по опредлен начин звука и да не става за целта.

Акустичен вероятно ще има доста високи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

благодаря за отговирите, и аз предполагах, че нямаше да стане, но все пак исках да попитам. а иначе да защо пък да не си зема два кабинета и да си го нося :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.