Jump to content
Българският форум за музиканти

Лампов предусилвател


ProjectHamsterdam

Recommended Posts

Тествали сме го у нас на моя Маршал , директно към крайното стъпало ..... е вервайте ми ебаси звука ........ имам мерак от доста време да мъча Метълхамъра да ми прави един ...... много истински звук , и какъв прототип бе хора ... ми то си е по оригинална схема ......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако може и за мен демо, по възможност стил РАП :-)))))

 

шегата на страна, този пре-амп има прекалено много гейн и компресия. това не е критика, просто казвам как го чух аз на запис. много зла машина :-D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

добре, вие ме навихте да запиша демо. Не знам кога ще е, но ще стане скоро. Ще мина от лек гейн (което мене ме кефи максимално като звук) до краен гейн (предимно за сола и за рифове от незаглушени 32ни - сещата се.....). За съжаление семплите ще бъдат само с една китара със Сиймор Дънкан СХ13 адаптер. Но да знаете, че усещането на живо е по-добро :headbang:

 

пп. а, с какви говорители я предпочитате - с 4хСелешън Винтидж 30ки или с Берингерска 4х12 400вата?

Редактирано от bobalan
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с двете. :)

 

А може ли да мина да чуя наживо тогава? :headbang: Мога да осигуря китара с DiMarzio x2n - за всякакви ексцесии с гейна. :green:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И с двете. :P

 

А може ли да мина да чуя наживо тогава? :) Мога да осигуря китара с DiMarzio x2n - за всякакви ексцесии с гейна. :green:

и с двете едновременно???? Ще оглушея заради тебе браточка :headbang:

Можеш да минеш, но понеже си от далеко ти препоръчвам да изчакаш още малко да осъвършенстваме прототипа (като чиста функционалност, не като звук).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.