Jump to content
Българският форум за музиканти

Процесори за бас китара


Danihell

Recommended Posts

огледай се за процесор и на старо

Дигитеч БП 8 - е доста по добър от горните дигита - стига да изпадне

не че те са лоши - но те наблягат повече на цифрова симулация

докото този БП8 е аналогов, а май имаше и лампа

и се ПОЛЗВА ОТ МАЙКЪЛ МАНРИНГ - което е красноречиво

 

съдейки от китарните процесори на Корг - ще си струва да пробваш

АХ30В и АХ300В - пак ако ти изпаднат

 

вариант - просто пусни обява че търсиш такива

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много мерси за мненията! Всъщност, взех диджитека и съм доволен от него. Върши ми работата, главно ми трябва за свирене по клубовете, където баса влиза направо в централното и бих искал да вкарам малко корекции. Иначе, за Цецо, няма защо да се извиняваш, не почвам да свиря сега :lol: Всъщност от 5 години свиря, не че е кой знае колко де. :happy: Мисля, че съм писал в представянето. Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добър избор си направил.Оттук нататък само проби му е майката, докато постигнеш оптимални резултати.И дори след това ще се учудваш колко много още неща може тази машинка. :D Поздрави

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И все пак берингера си е много добра машинка..не могада ги разбера тия работи които сте писали..един пр. има от вече 2 години V-Amp Pro..и до сега не е имал никакви проблеми!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

по принцип никой не говорои нищо хубаво за берингер но аз сум свирил с такова приятали имат и нямат проблеми скоро ми попадна и камионче

лично смятам че с този В-амп се прави най - лудия дистар за тежка музика

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама като сте се зачекнали за тези "Stagg" и "Behringer"... Ми боклуци са бре пичове,единственото им предимство е,че са евтини и по тази причина са подходящи за начинаещи.

 

По темата: въпросния процесор на "Digitech" e в пъти по-добра алтернатива от "V-amp"-a за мен,друг е въпросът,че специално за бас ми се повръща от процесори - един як преамп,с едно-две аналогови камиончета на "Boss" - това е,което ми трябва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мн интересни изказвания гледма тука....никой нищо хубаво не казвал за берингер...ами само сравнение...V-Amp X струва 200 лв. има страхотни симулации ивади мн добър звук конкорентно способен на марки като Дидйитек и босс...сега верн ое че не на чак такова ниво ама да кажеш че са боклуци е смешно изкаване...ами Берингер били само за начинаещи така ли? Ами що не вземеш да го кажеш това на Анди Дерис от Helloween той пее на микрофон Берингер..преи време един пр. си купи пакета микрофони 3 за 80 лв.....апак от преди това имаше микрофони Shure PG 58(100 лв. бойката) Берингера има мн по добър звук..и какво като е Шур?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кротко с тона ,уважаеми... Дреме ми на мен кой ползвал "Behringer" - това е въпрос на маркетинг и на финикийски знаци... Виж,вече е смешно да се каже,че "Behringer" звучи по-добре от "Shure"... Да,казах и повтарям - "Behringer" са нискобюджетна,изкопирана най-вече от "Boss" фирма за домашни музиканти - това ми е мнението по въпроса и няма какво да добавя.

 

А вие,младежо - като пипнете малко повече басове и апаратура за тях от най-различно естество - пак ще си говорим.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дам..и все пак ме съмнява че някой от ранга на Дерис ще пее на боклук само заради рекламата..а относно сравнението на 2-та модела микрофони за които говорих по-горе....заповядаи в сливен и ще ти покажа и пак ще си говорим..превъзходството е очевидно...и то не го твърдя само аз, а хора професионалисти които работят в студиото...и повярваи..пипал съм достатъчно много китари идостатъчно много техника и съм си направил изводите..просто веднъй се абстрахирайте от марката и чуйте звука...според мен малко хора го правят...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човек не трябва да бъде предубеден , че една марка е супер , а друга мега скапана. Ако изпробваш всичко от марката и си го сравнил с поне 5-6 други аналози може, ама ако не сиииииииии. Ко праим тогава ---- говорим наизуст.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам достатъчно широк поглед и върху "Behringer",и върху доста други марки,и не говоря наизуст,вярвайте ми.За мен темата е приключена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.