Jump to content
Българският форум за музиканти

Dream Theater


Recommended Posts

...клавирните партии на Ytse Jam, Puppies On Acid, Black Ice (и останалите парчета от албума с инструментали на Рудес и Петручи - на някой ако му се намират си печели :)

Бе изобщо каквото и да не на Theater - насам :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сваляш си EMULE /ако го нямаш още/, в раздел Търсене даваш да търси само в документи и после пишеш Dream Theater. Излизат 47 резултата, от което 30-тина са pdf на официални книги с табс и ноти на Theater...

Повтаряш същото за Rudess и Petrucci...за жалост не видях да има нещо за "An evening with..."

 

Ако нещо не ти тръгва мулето, пиши да ги сваля и да ги кача някъде /макар че това ще отнеме известно време/

 

;)

Редактирано от Burton
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.dreamtheater.net/media_midi.php

Хората си имат сайт ама кой да гледа :greenangel:

 

eXile имам 1 бира от теб :cheers::cheers:

 

(мисля, че тук имаше клавира на ytse jam) за останалите виж сам

 

ПС: ако някой се чуди от къде исва това име ytse jam нека го прочете на обратно и ще научи името на групата преди да стане известна пот името dream theater :cheers:

Това така само за протокола да отбележа :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ника на пича който свири с Ytse Jam е Пенсионера (на български, както го четеш, но без подчертаното :) ). Драсни му едно ЛС, може и да имаш късмет.

Успех!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти eXile

Отиваш първо на http://guitar-pro.com/en/index.php

сваляш си софтуера, който е 15 дни безплатен, а след това на http://www.mysongbook.com/

Там клавира е горе-долу добре нотиран, т.е. ще ти даде добра начална посока

като размер, тоналност и т.н. След това където имаш разминавания мадиш по слух. Надявам се да съм ти бил полезен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, вие съвсем на подбив ме взехте :dance: Търся качествени партитури, а не шитните за гитар про, които ще ми отнемат толкова време да оправям, колкото и да извадя песните по слух :D

 

Никифен, ювиги те изпревари, сори :hello:

 

А сега може ли марлко акъл защо като се опитам да инсталирам Sibelius и инсталацията запецва :cheers: Или някаква друга програма, с която да си направя мидитата на партитури? :think: Без ГП.

 

А инструменталите от An Evening With... още се издирват :hello:

Ама има светлина, на торенти намерих някои неща, обаче трябва да ги дръпн - 160 мегабайта :killyou:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, вие съвсем на подбив ме взехте :D Търся качествени партитури, а не шитните за гитар про, които ще ми отнемат толкова време да оправям, колкото и да извадя песните по слух :D

 

Никифен, ювиги те изпревари, сори :hello:

 

А сега може ли марлко акъл защо като се опитам да инсталирам Sibelius и инсталацията запецва :dance: Или някаква друга програма, с която да си направя мидитата на партитури? :think: Без ГП.

 

А инструменталите от An Evening With... още се издирват :hello:

Ама има светлина, на торенти намерих някои неща, обаче трябва да ги дръпн  - 160 мегабайта :killyou:

Никой не те е взел на подбив, не отнемат кой знае колко време да ги пооправиш. А щом можеш по слух да извадиш за толкова "дълго" време клавирните партии на ДТ, шапка ти свалям :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де :hello: Просто mysongbook е смятам първото място, където всеки гледа.

Както и да е, в момента кореспондирам с някакви хора, които имат на пдф и гифове доста интересни неща :cheers::dance::D Ако ми се отвори апрашута ще ги метна някъде :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубу де :hello: Просто mysongbook е смятам първото място, където всеки гледа.

Както и да е, в момента кореспондирам с някакви хора, които имат на пдф и гифове доста интересни неща :cheers::dance::D Ако ми се отвори апрашута ще ги метна някъде :D

Мога да ти кажа само, че и в оригиналните книги на ДТ, клавирните партии,а и другите не са разписани точно и винаги трябва да си направиш труда да повадиш по слух :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ше го мислим :hello:

Ся остава да си намеря и с кой да свиря ДТ, че има лек дефицит на имена кат Петручи и Портной в китния ми град :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.