Jump to content
Българският форум за музиканти

уроци по пеене


Recommended Posts

Хора търся човек който да ме научи да се дера профисионално

Моля помогнете

Искам да пея Hard rock а подвикването никак не ми се отдава

Л.С. или ponyochr@yahoo.com

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тъй ли

на мен пък понякога ми е трудно да пея силно без да се дера ;) (не съм вокал де просто си креща за кеф)

идеята е само да гледаш да не те боли гърлото, защото тогава ще имаш много ама много проблеми

 

учители за това в България до колкото знам няма (долу запетайките!)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хора аз ще свиря и ще пея нещо Като Hard rock с умишлено дране на мн. места

Гърлото не ме боли мн. съм трениран и съм чувалче има учители за това чудо

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, аз. Да не помислиш, че ти се карам ама... щом ти се пее, най-добре е първо да се научиш да пееш. Дрането - след това. Особено, ако смяташ да дереш, както казваш, на места. А като пошколуваш малко гласа си, "подвикването" ще започне да ти се отдава - повярвай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моята учителка (макар да ми е странно да и казвам "учителка", защото тя е всичко друго, но не и даскал) ме научи да пея всякак (доколкото гласа ми позволява). И след като започнах да пея добре по нормалния начин започна да помага със съвети и за по-екстремни звуци, вадени от гърлото ми. Така че, то си е до учител. Ако е някой/я коч/крава с разбирания от 60те години - за чий ти е???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами моята учителка (макар да ми е странно да и казвам "учителка", защото тя е всичко друго, но не и даскал) ме научи да пея всякак (доколкото гласа ми позволява). И след като започнах да пея добре по нормалния начин започна да помага със съвети и за по-екстремни звуци, вадени от гърлото ми. Така че, то си е до учител. Ако е някой/я коч/крава с разбирания от 60те години - за чий ти е???

и аз търся нещо такова

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха и учители по дране ли имало бе :):)

Да ти кажа в Америка има специални хора за тая работа

И искам да разбера дали има и тука и ако има да ме на учи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Значи първо- хард рока изисква не по- малко подготовка от който и да е стил, така че не съм съгласен с това, че го подценяваш това нещо и ако искаш сериозни резултати- УРОЦИ ЗАДЪЛЖИТЕЛНО! Ти за дрането сигурно имаш в предвид използването на бленди- В КОЕТО ИМА СЕРИОЗНА РАЗЛИКА!!! Има между другото едни уроци на една американка Мелиса Крос (Melissa Cross), която преподава на вокали в тежката музика, виж от къде можеш да си ги намериш, но това не е решение- решението е УРОЦИ! Всеки преподавател си има изисквания и метод на преподаване, виж кои ще ти допадне и така... Успех! :)

Редактирано от toshevski
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.