Jump to content
Българският форум за музиканти

Йеее,Бон Джоуви или как им станах фен!


Vlado_Abroad

Recommended Posts

много приятно парче и наистина добър аранжимент. :)

Но честно казано очаквах нещо повече само като прочетох първо мненията ви,преди да го гледам.Очаквах някви ненормални изцепки на китарата,но и каквото гледах беше страшно.Парчето наистина е добро :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И да не беше толкова яко( а то наистина е :) ) пак бих му се накефил защото човека, който свири парчето прави всичко което свири да изглежда като някаква игра(в което според мен се съдържа трудността на цялото свирене - а именно с малко усилия да направиш много готина музика :happy: ).

Особено много ме кефи факта, че въпреки че съм слушал много малко специално тази песен на Bon Jovi изпълнението ме кара някак си да се замисля какъв беше текста.... и да си тананикам.....:(

Евалата :happy:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

O-la-la :D:DB)

Bon Jovi са ми една от сантименталните групи, именно с тях към 3ти-4ти клас започнах въобще да слушам музика, по специално албума These days, който с кеф слушам и в момента :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, Томи Еманюел е убийствен китарист.

Бях му дръпнал в БГ няколко видео концерта, албуми и уроци...

Пича е уникален и това изпылнение далеч не е от най-впечатляващите му...

Освен това на това видео не прави нищо като движения, а пича по принцип само като го гледам как се вживява и вече съм му фен...

страшен пънкар е Томи...

 

Препоръчвам да му намерите и други неща, направо ще полудеете и ще зарежете ел китарите, както направих аз :headbang:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bon Jovi ме направиха човек преди 10ина години с Bon Jovi Gold. Знам че това надали се котира особено високо тук, но ако знаехте какво слушах преди това... :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Много добро! Хмм, хайде почвам да се мъча да го свиря, до догодина по същото време ще го изкарам донякъде с моята акустична кремона :greenball: (както няма и табове...)

Редактирано от CaptiveAlien
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.