Jump to content
Българският форум за музиканти

Recommended Posts

Така, искам да попитам от къде има вероятност да се сдобия с въпросната отвертка, с която се регулира action-a на китарата ? Не съм сигурен дали по музикалните магазин ще я имат, ако все пак има някой, който знае място ще съм много благодарен! От Пловдив съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Над 20 год. се занимавам с китари и за пръв път научавам ,че има китари на които се регулира с отвертка екшъна,я пусни снимки,че е интересно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност, извинявам се, със сигурност не е отвертка, но просто не знам защо така се е запечатал този инструмент в главата ми :greenangel:

Ето едно видео от тубата, където се вижда -

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това се нарича Шестограм а не Отвертка :greenangel:

 

та... :girl_witch: отиваш в най-близкия магазин за инструменти ( железария ) и питаш за комплект или единични шестограмни ключове :headbang: ако искаш вземи си един от болтовете за да си сигурен че взимаш правилния

Цена - 1-2 лв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Трябва ти шестограм/н.(че не ми се влиза в спорове) Потърси из магазините за инструменти.

Може да бъде такъв:

sw-1016.gif

или такъв:

Hexagon%20wrench%20imbus-%20220.jpg

 

пп Малине, ето на този е с отвертка :greenangel: :

GotohTuneOMatic.jpg

Редактирано от EAmechaniX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря ви за отговорите и помощта! Прощавайте за некомпетентността ми, но не съм си имал вземане-даване с такъв тип инструменти :headbang::greenangel:

 

Благодаря още веднъж! :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.