Jump to content
Българският форум за музиканти

Здравейте и от мен


Recommended Posts

И така :)

 

Петър Стоянов Стоянов - родом от Разград. Израснал в семейство на барабанист и хореограф. започнах да се занимавам с музика още като малък (купиха ми акордеон ... май бях на 10) след което като тийн вече открих рок'н'рола, намерих си кухарка и започнах да дрънкам...

Дрънках докато не си купих ел. китара (японки страт от 65г.) стара очукана но добре звучаща китара. Имах няколко групи в които съм свирил и пял Грейвленд, Корубана, Инвизибъл

 

INVISIBLE

(с които свирих последно и най-дълго)

 

и един проект на едно бивше гадже - басистка - женска формация (свирих барабани с тях). По същото това време направих и първото си домашно студио :) (ПЦ с относително адекватна конфигурация, саунд карта Аудиджи 2 + Ямаха ДХ 7 стар синтезатор за МИДИ клавиатура, усилвател Кащан + колоните му :) )

С тези формации имам над 50 концерта в Разград и областта + едно свирене във Силистра на събиране на Ротъри и един Джаз фестивал в село близко до русе (на който незнам как се озовахме)

 

Интереса ми към музиката спадна след като кандидатствах и бях приет Актьорство за драматичен Театър в Пловдив. Продадох Ел. китарата щото трябваха пари за обеазование и започнах да се занимавам повече с театър

 

в резултат на което след 7 години съм един от създателите, актьор и звукооператор на

 

ТЕАТЪР ХЕНД/ HAND THEATRE

Започнах отново да се занимавам с музика тази година след като ме помолиха да намеря някаква музика за наше представление. Реших че е по-добре да я направя сам отколкото да режа нечии други идеи.

 

ето ТУК можете да чуете това което е останало по хардовете ми от онова време и някои нови неща :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти не изясняваш, какво точно искаш, но аз подразбирам, че искаш "едно рамо" за да продължиш да "бъдеш музикант" :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

за сега искам да си сглобя студиото в къщи... :hysterical:

след което ще имам конкретни питания и желания от по-опитните от мен

пък дето се вика и аз да се пофала !!! :wub:

Редактирано от peterko
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

А такааа почнаха да се връзват нещата..От Разград, а? Че и едни "миталисти" гледам познаваш...

Ние ще излезем роднини с тебе накрая!! :cheers2::P

Добре дошъл!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Оо, здравейте градски! :greenangel:

peterko, с теб се познаваме бегло, но се радвам, че се засичаме и тук. Дерзай и с музиката, краста си е :)

 

Драго, теб те видях онзи ден да пътуваш за Варна ;) Айде стига поо махленски, успехи на всичките ви!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами дрънчим си, гледаме да движим нещата :greenangel: Ти как си, накъде те вее вятъра? :)

 

В момента в Харватска на почивка и малко поработвам ;)

по принцип в Пловдив. Работя в един частен театър. гледам си кефа общо взето :)

 

Viara - а ти каква връзка имаш с Разград :) ???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.