Jump to content
Българският форум за музиканти

И аз да се похваля :)


Recommended Posts

Най - най - накрая си взех новия DFP9310 :P и с новите кожи за касата смятам, че всичко си идва на мястото :) Купих си и фус капаци МEINL Meteor 14'' Brass za 150 лв. Какво мислите за тях. Лично на мен ми звучат достатъчно прилично, но за съжалние не успях да им докарам звук при записите които скоро ще побликувам тук някъде :violin: ... Аз все още се скитам в дебрите на звукозаписите :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много добро карданче....и аз към такова съм се насочил...само че DFP9410, който е Direct Drive-а.

Значи 2 въпроса: Откъде го купи? Колко струва?

Редактирано от tupoto kopele
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честито!карданчето е яко.Кажи за какви пари си го взе.Колкото до фус чинелите можеше за тия пари по-добри да си вземеш,но карай и тия стават стига да не се спукат. :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами купих го от Тинко във Варна. Чаках скромните ... 2 месеца и половина ;) но това вече е зад гърба ми :D. Може би на майтап си струва 678 лева ;)

Толкова го платих. Няма разлика в цената между 9310 и 9410, дълго мислех какъв да е и накрая взех този. Интересното е, че към комплекта има и ''каишки'' :D за вместо вериги. Демек като скъсаш синджира да има к'во да туриш ;) + ключе което за щастие мога да ползвам и за барабаните, готин калъф.

А фусовете ми бяха под ръка, а и аз не съм от джелатите дето млатят кът луди ;) така, че не се притеснявам за тяхната издръжливост. А и цената ме устройваше, можеше да седна да се пазаря примерно да смъкне 10,20 лева. Ама то колкото с тях толкова и без тях - не че ги рина с лопататаде ама... За мене е по-важно да ми върши работа.

 

 

DFP - Double FЮт Pedal

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много пари бееее много...в САЩ 270 USD :)ето

ама иначе е супер придобивка :)

Батка тва истината.За да се получи българската цена трябва да прибавиш към американската 30-40%.

Редактирано от bonzo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе да ти кажа... като ти писне от глупости и почваш да се навиваш. А има го и следното ... нерде Тинко магазина , нерде САЩ :) . Предполагам, че в Малайзия ще е още по ефтин :) . Аз докато разглеждах цените видях в един немски сайт , където го предлагаха само с 20-тина евро по - малко. Та! скоро нямах път до щатите та си викам айде от Варна ще си го взема ... хихихи

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не бе, не ме разбирай погрешно, супер си направил че си си го купил :) Просто предпочитам да си търся варианти да си вкарвам хави от щатите....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер ще е ако може човек да си намери вратичка там някъде, може наистина да се обзаведе като бял човек :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.