Jump to content
Българският форум за музиканти

My Little Sunshine


Recommended Posts

Днес се хванах да предгледам колежанския ми фолдер( :punk_guitar: ) за важни неща, че всичко на сървъра ще бъде изтрито през лятото и ми попадна следното музикално произведение, което много ме зарадва :D

Не знам поради каква причина е така жестоко отрязано наникъде, и както изглежда не съм запазила проекта, но както и да е:

My little sunshine , съвместна работа с Петър Петров. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много свежо парче :D

не знам защо докато слушах музиката си представих американски филм от 1945 година и хора облечени в костюми и рокли от онова време...

мъжете бяха с бомбета, или както там се казват мъжките шапки с периферии, които са носили тогава :D

роклите на жените бяха светли на цветенца от обикновена басма :punk_guitar:

а колите бяха едни тумбести и огромни - точно като за американските пътища ;)

с 2 думи много ми хареса! :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Ей заради такива попадения продължавам да дебна във forum.muzikant.org

Тенкю кака!

P.S. Колегата Колев ..казва

Има ли мисъл, има ли чувство -

само тогава става изкуство!

Редактирано от Басурендер
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хихихих

@Филди аз докато писах текста си представях подобна картина, даже да бъда по-точна, представях си един клип на Каризма от близкото минало :hysterical:

 

мерси за хубавите думи, ще предам реакцията ви на бат' Пешо :hysterical:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има дух и кефи - много! :bravo:

 

Колкото до прекъсването - можеш да го лууп-неш на подходящ такт в интрото и да се повтори, като завърши на края на А' част, която също свършва рязко,но там си е естествено. Има хляб да се преаранжира и запише 'като хората', готино парченце става...

 

За кой Петър Петров става дума? Ще да е от вашето поколение, затова не се сещам; за мене това име е свързано единствено с бат' Петьо Парчето, но него тук едва ли го познават, а е икона в българската музика. (На който му се търси - ключови думи джаз, саксофон и 'оркестър Русе'). Този Петър е интересен (макар да не ми харесва блендата в част 'Б'), има интересна мисъл. Някой линк?

 

Давай все така и пускай още!

 

:thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мерси, Бицев...може да го побутнем...някога :hysterical:

мен много ме бива по започванките, ама пусто бързо ми доскучава и много трудно довършвам каквото започна :hysterical:;)

За кой Петър Петров става дума? Ще да е от вашето поколение... Някой линк?

мхм, от нашето е :)

засега само това линкче: концерт на певци от класа на Етиен Леви тази вечер в Сф

- желаещите могат да го чуят в пиано бар Чикаго (Дондуков9)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мммм, много ми харесва, че си разпрегнала "камилските кервани", които се точеха морно в предишните ти тракове и си предпочела да ни освежиш с малко калипсо-настроение - аз виждам живописни сини плажове, народ в цветни бански и парцалки (най-вече бели три четвърти гащи с щамповани оранджовки цветя), сламени шапки и голеееми розови сладоледи.

 

Разбира се, че си го изпяла с характерната лудетинска непринуденост, чистота и "леко намигване", от което на човек му иде да си заподскача на един крак!

 

:happy:;):D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.