Jump to content
Българският форум за музиканти

Песен по "речнико на Баце "


Recommended Posts

баце е готин, ама нема маце,

щото и викал и на нея "баце"

 

:cheers::girl_cray2::hysterical: :hysterical:

 

еваларката, нема такъв народ кат вазе у резервато (:

само много кратко, можехте още изродии да наприказвате :crying::yahoo:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

баце е готин, ама нема маце,

щото и викал и на нея "баце"

 

:thumbs_up::bravo::hysterical: :hysterical:

 

еваларката, нема такъв народ кат вазе у резервато (:

само много кратко, можехте още изродии да наприказвате :) :)

 

 

 

песничката е по скоро реклама за " Речнико на Баце " за тва е кратичка за да стане интересно а не за да стане напълно ясно къв е Баце ;) но се радвам, че ви хресва

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бе целата книга във всеки случай едва ли ще се събере у песен, така че и още да имаше, само щеше повече да се събуди интересът (:

вий свързахте ли се по тоз въпрос със severozapad.org? че не го гледам речнико там, а си заслужава (:

 

принципн само тва "и време е вече в ръце да се вземе" не ми ареса. щото на човека като му кажеш да се земе у ръце, ако е сериозен човек нема нужда, пък ако не е сериозен, само ще го домързи и ще го разбере на обида. а ако кажеш, че вече се е взел в ръце, то ще му остане, и като стане време да се прави нещо, субектът ще си рече: абе язе сега баце ли съм или тиква, и наистина ще погледне сериозно на нещата. и те така :thumbs_up:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като виден представител на резервата, одобрявам с 2 рЪце.

Малко т'ва редене "баце-т'ва, баце-онава" ми напомня на Бай Мангал на Мангасарян, може и неволна асоциация да е.

 

Тото Н форева! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Хилбили (което к'во значи?), не ми се разправя, ша ма баннат... Тия теми дето се опитваш да повдигаш са достойни за спор от рода на Левски - ЦСКА, Палестина - Израел, Металица върсъс Мегадет, Гууд срещу Ивъл, Парагорн и Ренегейт и метъл срещу чалга. Докато разни хора драскат табелките за изход от София, други осмиват нещата много готино - с песнички. Финк абаут ит... :)

Редактирано от kmfb
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)
Хилбили (което к'во значи?),
потърси в нета,ти да не си от враца ,че се засегнА.

Имал съм Неудоволствието да работя с индивиди от враца и монтана - е те такива кютуци нЕма - прости като амеба ,завистливи, селски тарикати..

Естествено сигурно има изключения,които потвърждават правилото. :)

едит - жена ми,която ходи по командировки в тоя регион е със същото мнение за хората там ,а и тя не е от СФ - защо ли?

Редактирано от Hillbilly
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, от Видин съм. Сега не знам дали сме по-големи идиоти от врачани и монтанчани (т'ва правилно ли е?) ама не ме кефят тия стереотипи - всички селяни са прости като амеба ,завистливи, селски тарикати...; всички басисти - неуспели китаристи; всички французи - лоши шофьори; всички китайци - с малки пишки. Вервай ми, има хора дето са прости като амеба ,завистливи, селски тарикати и кореняци софиянци... Иначе аз че съм си пън не отричам, ама да не се множим, все пак.

 

Аз казах, хау!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

бах темата пак заприлича на бойно поле. Не знам това форум за музиканти ли е или за философи (предлагам името на форума да се смени на forum.durven-filosof.org).

 

Въпреки че се кефя на северозападния диалект, песента е бая тъпичка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.