Jump to content
Българският форум за музиканти

За една китара имам въпрос


Fallen6

Recommended Posts

Наскоро мисля да ходя до софия да си взема от магазина-нон грата във форума тая китара JACKSON JS32T KELLY BLK Цък и въпроса ми е някой софианец които е ходил до магазина на и е гледал новите модели JS32T дали знае дали се продават и без калъф(по мои изчисления ГИГ бага е 120лв),старата серия JS30 ги продават и без ако може някой да ми каже как стоят нещата за новата серия,извинявам се за глупавия въпрос но не съм от софия,и предварително балгодаря. хД

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

епа, би трябвало да ти я дадат и без калъф. Аз преди няколко месеца като ги питах за опция без калъф ми казаха, че зависи от модела. Примерно за тези, които са около 1000 марки кейсът върви към тях и аз не бих го отказал :punk_guitar: За по-евтините не мисля, че стоят така нещата.

А най-добре колега - звънни им или им пиши и ги питай :headbang:

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

епа аз имам същия проблем, но със king v. според изчисленията ми, само китарата ще струва 400 лв. и малко отгоре. В РФ с калъфа струва 110 или 130, не помня.. Сори ама не ми се дават толкова пари за калъф при положение че гледах един много готин hard case за 140 кинта в динакорд. освен това във форума четох, че калъфите не са много здрави.. :\

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми.. тоя коментар да не се чете:

 

Ако искаш да си вземеш китарата без калъф, никой не те спира ... освен ако не е обявено, че задължително върви с китарата!

Не е ли обявено никой не може да те накара да го вземеш ... има си КЗП (Комися за Защита на Потребителите).

 

Ако задължително е посочено, че цената е с калъфа, .... ми взимай ... като не ти требва калъфа го продавай ... знаиш ли колко китари си чакат .... калъфа :)

 

С Наздраве!

Герги

Редактирано от Георги Тотев
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

точно така е...калъфа е аксесоар към точно тази китара, никой няма да ти даде китарата за 200 леа по-малко без него...

поздрави ;]

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Търговецът може да направи пакет (бъндъл) от стоки и да ги продава заедно. Не е длъжен да ги продава отделно - само трябва изрично да обяви пакета.

 

Сколонен съм да мисля, че в бъндъла калъфът ще е на по-изгодна цена, отколкото купен отделно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.