Jump to content
Българският форум за музиканти

Микрофони


wessy

Recommended Posts

Здравейте

 

имам малко въпросни към хора който имат поглед над тези микрофони:

 

Studio Projects C3

Rode NT-a

AKG Perception 200

 

ако може да ми кажете отзиви защото тук мога да чуя само Studio Projects(и то B3) и избора става малко труден. Ще ги използвам за запис на вокали само да уточня.

 

Другото което ме интересува е дали някой знае представител на Шур за БГ защото имам мераци и на там за

 

мерси

 

и ако може да няма караници кой е по-добър плииз :headbang: само си кажете отзивите :cheers:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аз имам поглед върху студиопроджектс-а и роде, но не разбрах ти на кое роде си се спрял. Представител на Шур са Фактор.

Студиопроджектс са най-ниско в хранителната верига изобщо. Но и най-ниски като цена. Много хора харесват Берингер Б2 повече от тях. За роде мога да кажа само хубави неща. Кусурите му се предлъщат повече от лесно, а звука му е запомнящ се (е, ако ти трябва неутрален микрофон не е това избора).

Акг съм работил с 1000, 2000, 3000, 4000 и с 414. От 3000натататък стават горе долу, но не и като цена..... Този 200 е загадка за мен, да каже някой друг.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

акг-то е нов модел от тази година. Аз съм се спрял на Роде-а. Студио проджектс са много зле доклкото знам и все пак мненията са противоречиви ама твоето го уважавам :)

 

мерси за инфото :) ще взема роде най-вероятно :) може и малко по скъп модел ;)

 

пак мерси за инфото ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audio Technica AT3035

 

също и за този ако може малко отзиви :)

просто всичките са в лимита на 200$ който мога да си позволя за микрофон за момента :)

3035 ми е любимия микрофон... Страшно безшумен, много равна честотна характеристика. На акустична китара звучи добре. На глас също. За флоор том в някои случаи става, в други - не.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама чакай сега, другите също си имат готини черти :godbless: Посъбери още мнения, това е само моето :godbless:

верно че 1 мнение ама се пак знам че знаеш какво говориш :godbless: пък и те подкрепиха :)

 

мерси и на двамата

 

ПС. аз ще си го купувам от щатите ама ако не стане някой може ли да каже тука къде го има ? :)

Редактирано от wessy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

щом дедо Форти ме подкрепя - значи наистина съм прав :) Взимай го. Шаркарт вдигнаха безбожно цените на АТ, иначе да съм си купил 4-5.... Търси от чужбина. Ако имаш готина ценова оферта плийс лет ми ноу. Аз искам да се сдобия с 4033 някой ден.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.