Jump to content
Българският форум за музиканти

Boss Fs-6


MaPT0_T

Recommended Posts

Искам да си направя този фуутсуич на Boss , само че не успях да намеря нито схема , нито някой да е обяснил как работи принципно . Някой може ли да ми обясни как точно работи , дали има някаква електроника , щото видях че има батерии и да качи линк към схема , ако намери . Все още съм в началото на електрониката , но все пак предполагам , че фуутсуича работи просто с една микрета , или някакъв незадържащ бутонб. Мерси предварително (:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз когато си търсех тоя педал (не схемата) рових из форумите в чужбина и хората казаха, че няма сми да се харчат $, по-добре да се направи самоделка, но понеже съм скаран с техничарски изпълнения (най-малкото не мога да запоявам :Р ) се отказах, но схеми се предлагаха, не мога да ти кажа в кой ворум точно, но има. Всичко зависи от това колко добре си с чуждите езици.

 

ПП казаха във форумите където гледах, че е супер евтино да си го направи човек сам*

 

не знам това вкл. ли нерви и усилия**

 

ако си добър в тези неща предполагам, че няма да изхарчиш много от последните две.

 

Успех

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПП казаха във форумите където гледах, че е супер евтино да си го направи човек сам*

 

не знам това вкл. ли нерви и усилия**

 

ако си добър в тези неща предполагам, че няма да изхарчиш много от последните две.

 

Успех

Супер евтино излиза да аз си правя дисторшън и ми излезе около 10тина лева с потенциометрите и елементите*

 

включва много нерви и усилия, особено ако се опариш на поялника...**

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз съм си правил дистршън сам xD това е лесна работа , друг е въпроса че вземсто да стане AC DC like дистър , стана Slayer like ... И все пак сигурен съм , че това е много просто и може батериите да са за лампичките , ама не съм сигурен .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.