Jump to content
Българският форум за музиканти

Търся учител по китара


Recommended Posts

Здравейте,

 

Напълно начинаещ съм в областа.Търся някой добър учител на свестна цена.

Живея в София, кв. Западен Парк.Също така бих се радвал ако ме упътите към някоя добра китара като за начинаещ.

Мерси предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

свЯстна... /!\

 

Пък по въпроса, хубаво е да споменеш какво точно искаш да свириш- дори не се вижда дали искаш да свириш на акустична или ел. китара

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Стил? Щото примерно ако харесваш блусарски работи, метъл или пък рок, могат да се препоръчат различни "стартови" китари

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такамм,

добре заварили отпърво.

 

За да няма флууд, пиша тук - търся си учител, от София, Красно село съм. Цена - по надцакване (цифрата да е без нули на час... :) ).

 

Абсолютно некадърен и незапознат съм - не е за хора със слаби нерви или сърдечни заболявания.

 

Толкова. Останалото е въпрос на доизясняване - ЛС.

По-здрави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Такамм,

добре заварили отпърво.

 

За да няма флууд, пиша тук - търся си учител, от София, Красно село съм. Цена - по надцакване (цифрата да е без нули на час... :unsure: ).

 

Абсолютно некадърен и незапознат съм - не е за хора със слаби нерви или сърдечни заболявания.

 

Толкова. Останалото е въпрос на доизясняване - ЛС.

По-здрави.

ама то без 0 може да е 15лв., 25лв,и т.н.

 

лошо.ще се прецакаш така.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Учителя ми си смени телефона (а аз вече не ходя при него) , затова ще го попитам какъв е, защото ми е неудобно да дам gsm-a му.

Китарата, момчета и момичета, не се избира от форум. Хващайте някой приятел музикант и тръгвайте по магазините. За повече информация в раздел "Китари" има две теми - FAQ & FAQ2 . Сърч & дистрой. Здраве и успех.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.