Jump to content
Българският форум за музиканти

Нова епоха за B.c. Rich


Necrophagist

Recommended Posts

Искам само да изясня някои думи които съм написал в заглавието на темата :godbless:

Нова епоха написах защото китарата е от новия 2010 каталог на Б.С.,защото китарата има 7 струни,което се превърна в ново течение сред китаристите,защото е с адаптери от "нашия век"....

Легендарна форма-ами е ясно защо е легендарна,не знам защото няколко поста просто се опитват да спамят :thumbdown:

Всички упреци по мой адрес...абе хора аз тая китара няма да я купувам нито ще я ям-левичар съм,никога няма да мога да свиря на нея.Пуснах темата за да видят хората новата стелт форма,която била сигначур на някъв си там.За скалата е вярно че е малка,и не знам на кой коя струна къде ще се вее,аз не съм крилат защитник на тая китара :girl_witch:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем изразявай се, значи имаш речника на 12 годишен

А иначе китарата с нищо не ме трогва, концепцията на оригиналния модел е по добре

и все пак ако ще си вземам нещо с подобна форма, ще заложа на Jackson Warrior

Tака или иначе мяза на размазана на пътя катерица :godbless:

Редактирано от Viper-X
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...... ще заложа на Jackson Warrior

Tака или иначе мяза на размазана на пътя катерица :girl_witch:

 

 

И твоя речник не е никак лош :thumbdown:

 

...... а според мен Warrior е пълен отврат пред Стелта от където и да го погледна :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПС: И от кога за да жулиш "корава мелатургия" ти трябват 2 двойни адаптера и 7 струни, моето наблюдение е, че 3 струни за квинти са напълно достатъчни.

 

За олд-скул "корава мелатургия" те разбирам де - там даже и 3 струни често са в повече, да не говорим за 24 прага, още един адаптер, а пък и флойд... направо ще развалят дисциплината тези копелета от БС Рич! Майтап разбира се :girl_witch:

Явно е,че с този модел не се целят в тази група почитатели.

 

Coprophagus, доста банди свирят със 7-струнни китари с 25,5" скали и си звучат чудесно. На мен свиренето на 26,5" ми идваше уморително, особено при свирене на арпежи преди 10 праг, а да не говорим за по-широки пръстовки а ла Ръсти Куули или Шоун Лейн. Следващата ми 7-ца ще е 100% с 25,5" скала,а има и такива 8-ци... :godbless:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво му е новото на модела?!? И с какво е свързано бъдещето на дет метъла с него?!? Дизайнът на конкретния модел е на Рик Деринджър и първоначално си е с два хъмбъкера и флойд, както се вижда на снимките долу

rdbcs2.jpg

Rick_Ed_store.jpg

 

Между другото би си рич не са платили и един цент на автора за лиценз и въпреки това го произвеждат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.