Jump to content
Българският форум за музиканти

В началото беше Силата...


Recommended Posts

1)nickname: Lord_Bad

2)Възраст: 21

3)Образование: Средно - информатика в ПМГ"Васил Друмев", гр. Велико Търново, понастоящем - Компютърни системи и технологии в ТУ - София, 3ти курс(с Hantov освен съседи сме и колеги)

4)Вашият инструмент/и: китара засега, надявам се някой ден да посвиря малко и на клавири, но нека първо поприхвана китарката

5)Предпочитан музикален стил: Софт Рок, Хард Рок, Хеви Метъл, Траш Метъл, Прогресив Метъл, Нео Метъл, Пънк, Гръндж, Алтернатив

6)Вашият вдъхновител: Не е един - Кърт Кобейн, Slash, Jon Bon Jovi, James Hetfield, John Petrucci, Иван Лечев и много други

7)Досегашни (не)реализирани проекти: мечтая си ако постигна прилично ниво да свиря авторски рок в малка местна банда

8)Странични интереси: Компютри, Програмиране, Администриране, Свободен Софтуер, Кино, Литература, Спорт, Девойки

9)В кратце(или с две думи за вас самите): Затворен, прикрит, целеустремен, перфекционист. Бивш геймър - гейминга е много страшен деца, пазете се - ако свирих вместо да геймя сега щях да съм китарист от световна класа :) Имам малко приятели, но пък истински - предпочитам да прекарвам свободно си време с тях на по чашка. Спортувах малко навремето - щеше ми се да бях спортувал повече. Музиката ми е просто хоби, силно се надявам да направя кариера в програмирането/администрането. От тъпи филми и чалга се затъпява... Не знам какво повече да добавя, предполагам всеки ще си изгради мнение за мен от моето присъствие във форума. Нека Силата бъде с вас и нека Сорсът и Музиката пребъдат! :headbang::headbang: :guitar: :headbang: :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.