Jump to content
Българският форум за музиканти

търся звук...


Recommended Posts

Здравейте,

Трябва ми около 5 минути сравнително автентичен звук от средновековна масова битка с мечове,копия,конница и т.н.Готов съм да заплатя разумна цена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Geo - можеш да потърсиш примерно из нета за такива звуци, или да събереш няколко и да ги миксираш, поразрових се из моите линкове, един сравнително добре подреден сайт е:

http://www.sounddogs.com/subcategories.asp...CategoryID=1024

това е страницата към категория - "битки", може да хвърлиш едно ухо към подразделите "swords", дано нещо свърши работа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Друга идея:

 

потърси из разни PC игри..предимно жанр "средновековни стратегии" - Medieval Total War и подобни.

Можеш и да попиташ българските автори на Knights Of Honor (KOH) дали не могат официално (с разрешение на издателите си) да ти дадът малко звуци от тази култова игра.

 

 

Аз имам навик след като изиграя игра, преди да я махна да си запиша разни звуци от нея. Обикновено са разни странни и непопулярни формати, но могат да се конвертират.

 

Поне качеството ще е много добро...а относно copyrights..едва ли някой ще разпознае, че дадена патаклама е точно от тази или онази игра:ph34r:

Редактирано от alexthegreat
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

alexthegreat ти ме подсещаш за звуците от

Ейч оф емпаерс има много яки , като инсталираш играта

в папка sound вътре са всички звуци :)

Редактирано от f1_sound
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Изтегли НЯКОЛКО Филма с подобни битки, ако успееш да намериш места кадето има дрънчене и тътен и нужните там звуци, които да са без Музикален Фон отзаде :ph34r:

Събери няколко семпъла на няколко трака, редактирай ги както искаш,смеси ги като един и ще имаш твой собствен звук без да се налага да плащаш за него :) :read:

има и други начини използвай Въображението си :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Здравейте,

Трябва ми около 5 минути сравнително автентичен звук от средновековна масова битка с мечове,копия,конница и т.н.Готов съм да заплатя разумна цена.

Имам такъв човек,който се е отдал само на този стил(подготвя двоен албум за издаване).Т.е.може да направи нещо специално за теб.Служебния ми адрес е:

united_deejays@abv.bg за Коко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.