Jump to content
Българският форум за музиканти

Aйде сега някой да каже нещо за Conklin Basses


AFTER-THE-RAIN

Recommended Posts

Не знам за 9-струнните, но аз си харесах това 6-струнно животно:

6swirl1.jpg

 

поне доколкото мога да видя всяка от тези шарки е от различно дърво...фингърборда е birdseye... :( направо си е е**** :P

Май се влюбих.... Бъртъне, ти си виновен :D

 

6-струнен ми е мечтата...

че и фретлес на сичкото отгоре :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://www.bassplayers.co.za/conklinbass.html

.......................ако 9 струни ви се виждат много.......................

Като си помисля, 5тата да ти е сол# е адски ниско, да е фа# още повече и го усещаш със стомаха си а не с ушите, но ДО# вече си е И*ало Ма*ата с Главни Букви! :(:):D

Сори за офф-а.

По темата:

Това са инструменти за професионалисти и тотални ексцентици. Определено не отказвам един 6 или 7 струнен :P ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...

на мен конклин ми е лиубимата марка ама дето са много скъпи за....би.ина4е искам да си купя 7 струнен някой 6те се рода тогава хе хе

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Разглеждал съм сайта им доста но не можах да разбера:какви са точно тези инструменти,в смисъл "conklin" някакви лютиери ли са или?

 

 

 

 

 

:D:D;):D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според това което пишеше в сайта ,стават след 9-10 месеца.ако имаш късмет да можеш да си поръчаш такъв инструмент поне знаеш че имаш "инсрумента"

 

 

 

 

 

 

:D:D;):D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Bill Conklin се казва собственика. Правел е китари, но веднъж на NAMM Show е изкарал пробно няколко баса, между които и един многострунен (не помня с колко :think: ). Интересът бил толкова голям, че в следващите няколко години фирмата се специализира само в бас китари и то най-вече 5, 6, 7 струнни.

 

Имат и евтина линия, която се прави в Корея - Groove Tools by Conklin или нещо подобно

 

:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси за евтината линия"...дишай си я ти.." :pray: В същност ме интересуваше като качество.Вярно че цената говори ама тя не е всичко.За това ми е интересно.По-добри ли са например от скъпите серии на Fender примерно?

 

 

 

 

:nono::P:angry::bravo::curse:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за6то бе пи4 това са истинските бассове с тях си уникален ако малко 4овек поне има собсвено изграден стил 6те е супер...за6тотот те го праватза теб специално

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Ми аз преди години, за известно време, свирих на три струни (нямах пари за първа, която се скъса и изгуби), сега се опитвам да свиря на една но ако можех да си го позволя, бих си поръчал едно 2-струнно дживотно - дали ще стане по-бързо?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.