Jump to content
Българският форум за музиканти

Selftuning


moni

Recommended Posts

  • Отговори 37
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

аз ако имам 2600 $ за такова нещо едва ли ще имам само една китара :)

бе аз имам, ама щом неможе да се сложи на китара с флойд не го ща ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хората трудно възприемат новостите ...

а след години те постепенно са се превърнали в класики :-)

 

интересна е джаджата. но е извън духа на рок-н-рола.

и с нея и без нея аз на концерт с по-малко от 2 китари и 2 ампа не бих отишъл :-))))) нарича се BACKUP и хората са го измислили, защото е полезно в най-неочакваните ситуации ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересна е джаджата. но е извън духа на рок-н-рола.

и с нея и без нея аз на концерт с по-малко от 2 китари и 2 ампа не бих отишъл :-))))) нарича се BACKUP и хората са го измислили, защото е полезно в най-неочакваните ситуации ...

еееех ... 2 китари и 2 процесора, тва ли беше духа на рок'н'рола !?! :cheers::beer::beer:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

интересна е джаджата. но е извън духа на рок-н-рола.

и с нея и без нея аз на концерт с по-малко от 2 китари и 2 ампа не бих отишъл :-))))) нарича се BACKUP и хората са го измислили, защото е полезно в най-неочакваните ситуации ...

еееех ... 2 китари и 2 процесора, тва ли беше духа на рок'н'рола !?! :nono::nono::nono:

:stop: :stop: :stop: :stop: нищо не съм споменавал за процесори, ша ма прощавате!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ги имах тея пари можеше и да се замисля..

но не мислите ли че стои малко грозно на китарата :nono: иначе идеята е добра

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе какви са тия 2600$? В сайта споменават 3800$ за solid-body...

Е, още по-зле, на някакъв сайт видях минимална цена $2600 :nono:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ако ги имах тея пари можеше и да се замисля..

аз пък изобщо не бих се замислила за това,а направо бих си взела я някой Гибсън я някой Епифон за тея пари ,но това е защото си нямам Гибсън :) :guitar:

 

НО иначе идеята за самонастройващото устройство си е върха ,стига само човек да има пари в излишък за такива джаджки :)

 

Не мога да разбера само какво плюете по устройството.

Самият факт ,че хората са го измислили вече е чудесен и се съмнявам,че ако някой ви го подари ще откажете

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това дали някой не го е "побългарил" вече ? Съмнявам се, че софтуер и хардуеър за 3 к$ може да си го купим "китайски" за 200 лв. Мисля, че в духа на развитието на темата, е по-добре човек да влезе в студио, да запише нещо и да прави удоволствие на себе си и на почитателите си. Това не се постига с много пари.

Ако в една песен са нужни две и >2 настройки, то шоуто го изисква, както изисква и The Quad Guitar на Майкъл Анджело - с четири грифа. Може и без 3 от тях, но с тях е ...друго. Искам да кажа, че винаги ще има хора "за" , хора "против" ; винаги ще има новатори, както и винаги ще може и без това-онова.

И накрая, по повод : може да ти свърши батерийката, да се скапе софтуера, да се бъгне системата.

Може и да спре тока. Може на Стийв Вай да му се скъса струна, може говорителя на усилвателя да изхвръкне, може да се получи пик (peak) в захранващото напрежение и изгърми цялата апаратура или да се стопи бушон, може да се спънеш в кабел, може да не е добре заземена апаратурата и да те хване ток, да продължавам ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

TransPerformance2-large.jpg

Аз ще кажа само едно:

ДАЙТЕ ГО НАСАМ ТОВА ЧУДО!!!!!

От друга страна ме е яд че са ми откраднали идеята която ми дойде още докато бях в девети клас :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да взема да си направя една китара със ефекти в нея - хорус , фазер , дилей , ревърб , дисторшън , амп симулации . Или направо разглобявам В-Ампа и го ръгам в една лес-паул китара (Щот има повече място вътре :) ) .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пък да взема да си направя една китара със ефекти в нея - хорус , фазер , дилей , ревърб , дисторшън , амп симулации . Или направо разглобявам В-Ампа и го ръгам в една лес-паул китара (Щот има повече място вътре ;) ) .

закъснял си ... има вече с дистър и усилвател, защо да няма и с хорус ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.