Jump to content
Българският форум за музиканти

July Morning


Recommended Posts

От известно време искам да направя тази песен със клавир-а си. Проблема е че готова в интернет я има само манджата... а както знаете песента е 10 минути. 7 минути е клавирно соло. На мен ми е доста трудно да го извадя, защото не мога да докарам същия орган със свирката си. Карам го на импровизация, но ми е мерак да си го направя както е. Някой преди мен вадил ли го е със солото и може ли да ми помогне?

 

Edit: Става въпрос за клавирна партитура :headbang:

Редактирано от NoSoul
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашата клавиристка го беше извадила по слух ама го няма разписано... Изтегли си някой миди файл- там 100% ще го има на ноти

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз също импровизирам по слух, интересува ме някой опитвал ли се е да го направи точно. Аз го правя подобно, но ми е неудобно така :). Аз така и така ше си го разкрасявам така че да пасне на моя стил, но както знаете се тръгва от оригинала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и баща ми го вадил на времето ще го питам дали го има някаде драснато. ма не обещавам нищо :metalist:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

И все пак? Това е нещо което ще е полезно на всеки клавирист. Аз лично импровизирам, но много искам да го изсвиря точно(никога няма да го свиря точно - във всичко свое слагам нещо от себе си), но солото е близо 7 минути. Някой вадил ли го е все пак?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 9 months later...

Тука сега надали някой ще погледне щот последното мнение е отпреди 100 века ама да кажа само че солото на органа е мн по малко от 7 мин и аз съм го вадил.Ако говориш за солото накрая на песента дето е доста дълго то е на китара (дето е със една много странна бленда) ама и то не е чак 7 минути.Има няма 3-4 минути.

Редактирано от moony_bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.