Jump to content
Българският форум за музиканти

Footswitch за Behringer V-tone


Recommended Posts

Притежавам един Behringer V Tone http://www.stevesmusiccenter.com/BehringerGMX1200HBig.jpg но никога не съм имал footswitch за него, проверих в сайта на Behringer там колко би струвал да си го купя, но се оказа, че струва 48 $ , та затова ми се иска да си го направя. V Tone-а е с процесор и доколкото разбрах footswitch-а за него не е само едно ключе в кутийка както си мислех :greenangel: . И ето го сега самият въпрос. Може ли някой тук да ми предложи схема за такъв тип footswitch, възможно най-простият вариант, единственото, което искам е да сменя от 1-ви на 2-ри канал и обратно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравей, във форумът има много теми по различни въпроси. Ето и отговор на твоя въпрос:

http://forum.muzikant.org/index.php?showtopic=13282

 

Другия път преглеждай темите или ползвай функцията сърч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отговорено (Редактирано)

Разгледах преди да пусна темата и този ленк, но преди да пиша тук опитах с един footswitch от Fender frоntman 412 и не стана нищо?

Редактирано от Belgarad
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това което е описано в темата по-горе е стандартен фуутсуич. Работи на по-голямата част от кубета. За да знаеш как работи това кубе трябва да имаш схемата на фуутсуича. До колкото знам евреите берингер не си дават схемите. Остава алтернатива някой дето е технически грамотен да отвори кубето и да види на какъв принцип работи то, за да направи фуутсуич.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предположих, че нещо такова ще трябва да се случи. Доста рових из нета, но схема не открих. Ако постигна успех и успея да направя (да ми направят) footswitch ще пиша отново на какъв принцип работи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.