Jump to content
Българският форум за музиканти

Те ме те и мене.......


Recommended Posts

nickname: Idiot,TRifonski.!!

 

Възраст: 20 години от Монтана(СевероЗАПАДНАЛА България,дето нищо кадърно нема)

 

Образование: средно-гимназиално ,но сега мъчим Висшето

 

Вашият инструмент/и: касетофон(8-9 години),китара(2-3,някъде покрай голямото пиене я почнах) и някои други,ама няма да влизам в подробности

 

Предпочитан музикален стил: метал(в най-тежките му разновидности) и разни други нещица

 

Вашият вдъхновител: Chuck Shuldiner , Kurt Cobain и шишето с пиенеее-няма значение с какво

 

Досегашни (не)реализирани проекти: предимно алкохолни(да не казвам пиянски) прояви.

 

Странични интереси: музика,пиенее,ебанее -за сега тия са ми у главата,като се сета за други ще ги добава

 

В кратце(или с две думи за вас самите): Умен,забавен ................. неудачник,

който винаги се прекарва по-възможно най-добрия начин.Но така или иначе,аз съм си аз.Харесвам хубавите и не чак толкова хубавите жени(стига да има за какво),ценя истинското приятелство и обичам живота си такъв,какъвто е.МРАЗЯ лицемерието,мразя всезнайкОВЦИТЕ,мразя да бъда лъган и предаван.

 

Е аиде стига,че от толко напрегане ше зема да напиша нещо умно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си дошъл съгражданино!!!!

Монтана форевър, копанье на кукуруз и стриганье с пофръганье.

Сигурно се знаем , най-малкото сме се виждали по мероприятия в района. :)

 

:dance::):D:dance::):D

 

Росен!!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А привет и у ваш'та губерния,давай парцуцата да за си замием оченцата и да са подФащаме!!! :)

 

Смея да твърдя,че покрай някои хора тук,включително и моята светла особа,няма да останеш трезвен ако се добуташ на някоя форумна сбирка! :dance:

 

Добре дошъл,приятно форумстване! :hello:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добре си дошъл съгражданино!!!!

Монтана форевър, копанье на кукуруз и стриганье с пофръганье.

Сигурно се знаем , най-малкото сме се виждали по мероприятия в района. :)

 

:dance::):D:dance::):D

 

Росен!!!!

Само съм Ви виждал по концерти и мога да кажа,че с Фичо сте най-добрите и кадърни музиканти с етикет "ПРОИЗВЕДЕНО в североЗАПАДНАЛА България" (ше ме извинявате за "четките",ама си е така).!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смея да твърдя,че покрай някои хора тук,включително и моята светла особа,няма да останеш трезвен ако се добуташ на някоя форумна сбирка! :godbless:

Спокойно.!!

Няма да се излагам нито за първи,нито за последен път .

Така че :godbless: !!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Отговорено (Редактирано)
Ега и якия никнейм си имаш, пийваш си, разбрах... Здрасти и на следващата форумна... :happy:

Бившата приятелка така ми викаше "на галено",кога много съм се напил ...... та от там идва..!!!

Редактирано от Idiot,TRifonski.!!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Отговорете в темата...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Предишното ви съдържание бе възстановено.   Свободно редактиране

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Създай нов...

Важна информация!

Поставихме "бисквитки" на вашето устройство, за да направим този сайт по-добър. Можете да коригирате настройките си за "бисквитките" , в противен случай ще предположим, че сте съгласни с тяхното използване.